Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért a nőknek természetesebb...

Miért a nőknek természetesebb nyáron papucsban/szandálban, de mindenképp mezítláb lenni?

Figyelt kérdés

Sok elméletem van, de nem tudom, melyik az igaz.


A nőket jobban zavarná a meleg?

Tudják, hogy szép a lábuk, szebb, mint a férfiaké, ezért mutogatják?

A férfi vágyik a biztonságra, cipőben könnyebb rúgni, nem fáj annyira, ha a lábára lépnek?

A férfi igénytelen?


2023. júl. 13. 19:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

"

Tudják, hogy szép a lábuk, szebb, mint a férfiaké, ezért mutogatják?"


Hagyd már az ilyen hülyeségeket...

2023. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem qrvára nem szép a lábam, viszont nem kultiválom, ha szétrohad a melegben, ennyi a hatalmas nagy titok, szívesen.
2023. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetesebb. Rengeteg férfit is látok ebben a hőségben szandálban vagy papucsban.

Ha a nők többen vannak, akik ilyesmit viselnek, az talán azért lehet mert jóval nagyobb a választék nyitott női lábbelikből.

2023. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg férfi van papucsban. Nyilván öltönyhöz nem illik. Nőknél viszont csinosabb ruhához passzoló szandálok is vannak. Papucsban is van elegáns, magassarkú.
2023. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Egy férfi nagyon lányos/kisgyerekes megjelenésű papucsban vagy szandálban. És persze ezek soha nem is lesznek olyan kényelmesek, mint egy sportcipő, márpedig egy lábbeli legfontosabb feladata nem az, hogy ne legyen melege benne a lábnak.
2023. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 hosszúhajú ***** válasza:
31%
én pont fordítva veszem észre. 35 fokban látok igénytelen fiatalokat vastag sportcipőbe, akiket egyáltalán nem érdekel hogy büdösek lesznek.
2023. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

6.

Aki papucsban van, az meg koszos (is).

2023. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 hosszúhajú ***** válasza:
39%
6. jobb a kosz mint a bűz...
2023. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

8.

Nincs bűz, mert nem érezni. A kosz viszont látszik.

2023. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 hosszúhajú ***** válasza:
59%
9. nem érezni. hja. 35 fok zokni cipő - azért nem érzed mert nem szagoltál bele a zoknidba. olvasom a sok kérdést naponta hogy kinek mibe izzad be a lába ebbe a melegbe, jönnek dögivel az ilyen olyan válaszok, jóformán én vagyok az egyetlen válaszoló akinek nem. gondolod ezek után beveszem hogy zokni sportcipő 35 fokban beleszagolva szagmentes...röhej.. frászt... a bűz meg cikibb mint a kosz. az én lábam viszont egyik se, mert a szandál pántja vastag, még a koszt is megúszom.
2023. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!