Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a Nike Blazer cipő?

Gáz a Nike Blazer cipő?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik ez a cipő, biszont mostanában egyre többen mondják, hogy NPC vipő és hogy mennyire gáz/ronda. És csak a ribik hordják, akik mind ugyanúgy néznek ki. Kinek mi a véleménye erről?

Előre is köszönöm!!



2023. júl. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NPC cipő...?


Nekem nem tetszik személy szerint, de az biztos, hogy ilyet még nem láttam a környezetemben, úgyhogy szerintem nem lenne tucatnak minősíthető

ha neked tényleg tetszik, nem csak menőzni akarsz vele, vagy mi, vedd meg


Amúgy meg ha nálatok esetleg mégis felkapottabb lenne, attól még öltözködés terén nem kell ugyanolyannak lenned, mint a többi NPC-nek

2023. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon nem szeretem a felkapott dolgokat, egyszerűen hányok, ha hypeolt egy Netflix sorozat, meg se nézem, vagy csak sokkal később mikor már senki sem beszél róla…


(Pl It ends with us, mikor megvettem a könyvet nem volt nagy hype, nem volt időm nagyon olvasni és mire odajutottam, már a csapból is folyik és a kedvem is elment tőle)


Mindenesetre itt is csak a tinip@@@k hordják ezt a cipőt, meg aki nagyon divatos akar lenni :( úgyhogy ilyen megítélés miatt nem ajánlom


De ha ki tudod zárni ezeket a véleményeket (ha ki tudnád nem tetted volna fel a kérdést) akkor vedd meg nyugodtan, viszont akiket láttam kozelemben elég hamar tönkrement nekik sajnos, pedig nem olcsó, én nem vennék

2023. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

omg xd 2-es te aztán vagy valaki

Nekem pontosan ilyen cipőm van, szoktam hordani suliba is, edzeni is semmi gond nicns vele

2023. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok es a 3-asnak írom


Nem mondtam hogy vagyok valaki, a véleményemet írtam le, sokan vannak úgy hogy nem bírják ha hypeolt valami, es saját szememmel láttam hogy 3 hónap után gyakorlatilag kint a szivacs a cipő nyelvéből, elöl pedig elválik az anyag.

2023. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem jól néz ki.
2023. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!