Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mom...

Mi a véleményetek a mom jeansról? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt mondják(fiatalok,modellek,ruhatervezők stb)a skinny jeans már ciki,de én xxs méretet hordok és borzasztóan áll a mom jeans,mint egy kukászsák:D Ezért hordok csak szoknyát vagy cicanacit

Van akin vékonyként jól áll a mom jeans egyeltalán?



2023. júl. 14. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem tetszik, az én szememben olyan tehénen a gatya típusú fazon.
2023. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

"Van akin vékonyként jól áll a mom jeans egyeltalán?"

karcsú derék - széles csípő kombó esetén esetleg, de akkor is legfeljebb egy hasonlóan laza pólóval + övvel kiegészítve

a mom jeansnek pont az a lényege, hogy úgy nézzen ki, mint egy kukazsák. alapvetően szerintem senkinek nem áll jól. segíthet elfedni a nem túl előnyös alakot, de ez esetben is inkább nevezném legkevésbé rosszul álló, mintsem kifejezetten jól álló ruhadarabnak.

2023. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Pont hogy vékonyaknak áll jól. Teltebb alakon csak kiemeli a súlyfelesleget, nem előnyös. Amúgy ebből a fazonból is lehet olyat találni ami éppen annyira laza hogy már nem is straight cut meg skinny de nem is kukazsák. Én is a te méreted vagyok és legalább 5-öt felpróbáltam különböző boltokból mire találtam olyat ami nem volt túl buggyos csípőben.
2023. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem szép homokóra alakom van, szeretem, ahogy kinéz a testem, nincs rajta szégyellnivaló a szememben, viszont így is szívesen és előszeretettel hordok lazább farmereket. Jól állnak rajtam, és nem abból a célból hordom őket, hogy eltakarjanak. Egyszerűen csak nem szeretem a skinny jeansben, hogy azt kell éreznem, hogy bele van nyomva a testem egy farmerbe, mintha nem kapna levegőt a bőröm. Érzékeny vagyok a bőrömre, szóval nagyon tud zavarni az ilyesmi:)
2023. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
90%
Nekem is borzasztóan áll, vékony vagyok de izmos a lábam, abban a gatyában meg úgy tűnik, mintha ilyen kis pálcikavékony lábaim lennének. Plusz keskeny a csípőm és emiatt ott van egy csomó felesleges buggyos anyag. Maradok a testhezállónál.
2023. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem tetszik, semmi nőies nincs benne. Nem is láttam még olyat akinek jól állt volna.
2023. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Én vékony vagyok és jól áll a mom jeans, szeretem. Ez a fazonú nadrág kifejezetten a vékonyaknak áll jól.
2023. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
"Ez a ciki már a skinny farmer" szöveg, jaj... Ha te abban érzed jól magad, hordjad nyugodtan, mert ezerszer jobb lesz benne a kisugárzásod, mint egy olyan nadrágban, amiben kényelmetlenül érzed magad. Az a ciki, ha csak azért veszünk fel esztelenül egy ruhadarabot, mert most az a divat.
2023. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Homárkáknak jó, a pride-ra.


Undorító egy viselet.

2023. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Én skinnyt hordok, mert nekem az áll előnyösen. Alapvetően nem jön be a mon jeans, de láttam néhány lányt, akiken jól állt, kíváncsiságból felpróbáltam több üzletben is, hát valami eszméletlen sz*rul állt. Meg nekem nem is volt kényelmes.
2023. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!