Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írnak olyan üzeneteket...

Miért írnak olyan üzeneteket az apróhirdetéseimre, hogy 300ft-ért látott ilyet turkálóba, stb?

Figyelt kérdés

Szerintem normális áron hirdetek, vannak köztük olcsók is, drágábbak is attól függ mi az, megszoktam nézni előtte kb mennyiért hirdetnek hasonlót. Egyébként nem járkálok turkálókba időhiány miatt és vásárolni se éri meg turkálóba, olyan árak vannak a hádákban használtba, hogy pláza márkaboltjában újat kapok annyiért.

De nem értem az ilyeneket azon kívül, hogy nyilván baromira unatkoznak. Miért ír az ilyen? Hogy kezelitek a hasonlót?


2023. júl. 15. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szard le💖 unatkozó szarházi mind.
2023. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani, hogy akkor menjen és vegye meg a turkálóba, ha ott olcsóbb.
2023. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!