Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Biatorbágyra a premier outlet-...

Biatorbágyra a premier outlet-be megéri elmenni?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ott, hallottam, hogy ott akár féláron is lehetnek márkás ruhák. Sulikezdés előtt szeretnék venni pólókat, cipőt, pulcsit.

Ilyenekből be lehet vásárolni?

Békés vármegyéből mennék, potyára nem szeretnék utazni.


2023. júl. 15. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes menni, mese a féláras valós termék. Ausztriában jellemzőbbek a nagyobb kedvezmények, és néha tényleg ki lehet fogni valami jót.
2023. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Pár éve voltam párszor, de semmi értelme nem volt kb - ahogy 1# írja - csak nevében outlet, az árak szerintem nem túl jók.

Pandorf akkor inkább.

2023. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy olcsóságra ne számíts, viszont jó cuccok vannak. Én Parndorfban valahogy még sosem találtam olyat, ami tetszik, szerintem oda azok a ruhák kerülnek, amikre nem volt nagyon kereslet.
2023. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, akkor nem indulok el
2023. júl. 16. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jó volt, de túl sok lett a sportmárka.
2023. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem az a lényege ?

Hogy sportmárkás cuccok vannak olcsóbban?

Vagy régebben több volt a Guess, Tommy H....?

2023. júl. 16. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem voltak ilyen gagyi márkák, nagy francia kifutómárkák voltak többnyire.
2023. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem tudom hol lehet olcsóbban hozzájutni , mert felénk a durikban is már annyiba kerül egy ruha mint a boltban szinte a vinted-en néha találok jót, de onnan meg a posta ktg. miatt nem érdemes rendelni 1-1 darabokat
2023. júl. 16. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem megérte, jó pár cuccot vettem már ott. de én Budán élek, viszonylag közel van
2023. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyílt, meg utána még egy jó ideig még érdekes hely volt, de az elmúlt pár évben bármikor elmentem oda, kb semmivel sem volt másabb, mintha akármelyik bevásárlóközpontba mennék el. 1-2 dolgot lehet találni, vettünk ott több konhyagépet, de azt is csak az után, hogy megnéztem az árúkeresőben, hogy mennyi az annyi.


Az összképem mára az, hogy kifutó termékek, de rendes bolti áron.

2023. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!