Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmannban kapható női...

A Deichmannban kapható női cipők, szandálok kb milyen minőségűek? A nem annyira ismert márkákra gondolok.

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Kinai fos. Már az árából is látni.
2023. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kibírnak 2-3 évet és többet is ha jól oda figyelnek rá. De van akinél kevesebb mint 1 évig bírta ki, mert annyira nem figyelt rá
2023. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomi70 válasza:
A legalja. Ráadásul büdösek is. Mármint a lábad, ha ilyet hordasz
2023. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 paradicsom31 ***** válasza:

Sajnos én is rossz véleménnyel vagyok róluk. Amíg nem vettem itt cipőt, mindig azt hittem, aki ott vásárol, annak biztos sok pénze van, és biztos minőségi árut kap.

Én vettem ott egy sportcipot, be is fújtak ilyen impregnáló anyaggal, azz együtt 11.000 forint volt. Jött egy kis eső, egyből be is ázott.

Igazából nem is ez volt vele a baj, mert amikor bementem az üzletbe, sok olyan "márka" is szembe jött velem, amit a kínaiba is látok, így sok reményt nem fűztem hozzá.

Én inkább nem vásárolok ott, inkább az interneten nézelődök. Nemrég hozzajutottam a remix webáruhazon használt bőr, beleses téli bakancshoz potom 8000 forintért, és még a talpán sem látszik a használat nyoma.


Én nem ajánlom.

2023. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. szept. 13. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Én a Remixben ÚJ márkás (pl. Mustang) cipőket (bakancsot, fűzős tavaszi,nyári) kaptam 10 e körül, mind teljesen ráillett a lábamra, több évet kibírnak :-) Ki kell fogni... A Deichmann cipők tényleg többnyire nem jó minőségű kínaiak, ráadásul a fele ahogy kinéz... :-(
febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!