Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a szarér nem tud a Nike...

Mi a szarér nem tud a Nike legyártani egy cipőt anélkül, hogy ne nyikorogjon?

Figyelt kérdés

Downshifter szériát szoktam venni, mert az jó a lábamra, elég nehezen találok normális cipőt, mert széles a lábfejem. 5 évvel ezelőtt kezdtem egy DS7-tel, utána DS8 (kb. egy évig bírták, az rendben van, nagyon sokat sétálok), ezekkel nem volt gond, elégedett voltam velük. Egyszer vettem melléjük egy Court Lite 2-t, hogy téli időszakra is legyen valami, ami nem hálós tetejű, na az már rögtön vásárlás után adta ezt az idegesítő cuppogó hangot, mintha minden lépésnél finganék egyet. Alapból engem is idegesít, de ha pont elhaladok valaki mellett, aki nem hallja folyamatában a cuppogást, pont úgy tűnik mintha odarottyantanék egyet. Másokat is látok néha ilyen cipőkben járni, sajnos nem egyedi probléma. Netes cikkekben is írnak róla, hogy hintőpor kell, meg ricinusolaj, meg minden lószar, egyik sem használ, hülyeség az egész. És nem, nem izzadtság meg nedvesség miatt van, hanem a műanyag rétegekkel van valami szarság, nem jól ragasztják össze vagy nem tudom. Tök szárazon is csinálja.


Na aztán egyszer mikor újra kellett volna vennem a Downshiftert, nem volt a boltban, ezért vettem helyette egy Revolution 5-öt. Ez is rögtön nyikorgott kb 2-3 óra használat után, visszavittem, alapból az eladó pampogott, hogy jajj hát itt a linóleumon csinálja, de a betonon biztos nem. Nem a f*szt...

Kicserélte, mondanom sem kell, hogy az új is ugyanúgy csinálta rögtön. Kidobtam a francba, közben találtam végre Downshiftert, a 11-es széria volt soron, azzal megint el voltam egy évig, jó volt, gondoltam akkor marad ez a típus, ha kell, megrendelem netről. Elkopott, vettem egy újat, ami már 12-es széria, na 1 hónap után most már ez is recseg. Nem tudom mi a lószart művelnek ezek, de most már elmehetnek a 3,14csába, biztos, hogy Nike-ot soha az életben nem veszek, ha ennyire nem megy nekik a cipőgyártás. De sajnos amúgy más márkáknál is előfordul, érdekes, hogy bizonyos emberek vígan "fingorásznak" a cipőjükkel az utcán, mégsem zavarja őket, szerintem meg baromi vicces és gáz.



2023. júl. 25. 06:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2023. júl. 25. 06:25
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

szerintem menj pszichológushoz (komolyan)


amúgy ha ilyen szinten zavar a nyikorgás, járj mezítláb. az nem fog nyikorogni. plusz figyelned kell hova lépsz, ami leköti a figyelmed

2023. júl. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

miért nem írsz emailt a Nike-nak hogy agyadra megy a nyikorgás, és segítsenek


bár lehet hogy ők is pszichológushoz küldenek:)

2023. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Még egy szavazat a pszichológusra.
2023. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Justinianus ***** válasza:
52%
Az sem normális, aki szerint normális, hogy egy cipő minden lépésnél nyikorog.
2023. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Az sem normális, aki szeint nem normális az, aki szerint normális hogy egy új cipő nyikorog.
2023. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Nekem Nike cipőm van és nem nyikorog :DDD

Illetve van olyan padló, amin minden egyes cipő nyikorog, mármint a talpa, ahogy hozzáért. Szóval végül is nem a cipő :)

2023. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Mert a talp már nem a cipő része? Hiába van egy nyikorgós padló, ha nincs cipő nincs nyikorgás sem.
2023. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
8: nem érted vagy direkt nem akarod érteni? A cipővel semmi baj, sehol máshol nem nyikorog, sem ez, sem másik cipőn. Csak ott, ahol az a padlólap van.
2023. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]


Na erről beszélek. Ez nem normális és semmi köze a padlóhoz. Nem nekem kell pszichológus hanem a Nike mehet el a búsba a fingó, recsegő szar cipőivel. Persze úgyis lesznek idióta igénytelenek, akik így is meg fogják venni, így sajnos nem tűnnek el soha a föld színéről.

2023. júl. 25. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!