Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes a nike.com oldalról...

Érdemes a nike.com oldalról rendelni?

Figyelt kérdés
Korábban vásároltam erről az oldalról az applikációból egy air max tn-t. Sajnos selejtes volt az egyik pár (1 hetet bírt) felvettem az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot akik küldtek egy másik cipőt. Ez a cipő eldurrant az első hordás során, nem túlzás a cipő olyan lapos lett és a használat során tök furcsa hangja volt amikor léptem benne. Több cipőt nem voltak hajlandóak küldeni helyette visszakaptam az árát plusz egy 20%- os kupont. Az üzletekben ezek a cipők sokkal jobb minőségünek tüntek, mint amiket küldtek, nem voltak olyan nagy eltérések a bal és a jobb pár között. Nem tudom eldönteni, hogy engem tiszteltek meg ezekkel a csodás darabokkal, vagy más is járt így? Ti mernétek ezek után bármit is venni tőlük?

2023. júl. 25. 14:02
 1/7 qborka ***** válasza:

Egy haverom ugyanígy járt egy budapesti márkaboltban vásárolt cipővel.

A nike.com ról táskát rendeltem,a párom pedig cipőt. Mindkettő rendben van eddig

Simán rendelnék,sőt én drágább termékeket csakis a gyártótól közvetlen.

2023. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sosem rendelnék cipőt online. Annyi bolt van már,ahol fel lehet próbálni. És amúgy adidas-nike dolgot soha többé nem fogok online rendelni. Nemrég rendeltem magamnak egy sportruházatot,úgy el volt számozva,hogy konkrétan a 7 éves gyerekemre jó a dereka,rám nem. Utálok küldözgetni meg reklamálni.
2023. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 én meg simán, főleg ha tudom a méretem. Így olyan cipőim vannak amit Magyarországon kapni se lehet. Nem beszélve arról hogy a bolti vásárlás sem biztosíték arra, hogy nem nyúlok mellé. Mert ami az üzletben jónak tűnik az nem biztos hogy hosszabb távon is az lesz. Tavaly is volt hozzá szerencsém
2023. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de pl a kérdező jól megszívta ezzel a drága cipővel.
2023. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kicsit off de ugy kaptal masik cipot h a masikat vissza kellett kuldened?
ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5.

Igen előtte vissza kell küldeni, én felhívtam az ügyfélszolgálatot és jeleztem az igényemet egy másik cipőre.

ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Koszonom szepen
ápr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!