Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra cipőket lehet még...

Supra cipőket lehet még valahol kapni?

Figyelt kérdés
Hord még ilyet valaki vagy már egyáltalán nem divatos?

2023. júl. 26. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Újat szerintem itthon már sehol, de egyébként is neccesnek gondolom. Sajnos. Kicsit már megkopott, kiesett a fősodorból. Szintén sajnos. Én még őrzök itthon 1-2 ilyen ikont.
2023. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem külföldön, deszkás boltban simán lehet kapni ahogy Osirist, DC-t, Etniest, stb
2023. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szétnéztem azóta külföldi oldalakon is, de semmi. Szerintem ennyi volt a Supra. Úgy hiányzik a régi fehér Skytopom, annyira klassz cipők voltak. Kár, hogy a régi jó dolgokból nem marad semmi. :)
2023. júl. 28. 18:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ. Repültek a zöld kezek. :)
2023. júl. 28. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán még eBay-en egy-egy elfekvő példány, amit valaki megőrzött. Vannak szép árak :D Volt ez a ikonikus Blue Crackle TK Society, azt 150k körül láttam ott...
2023. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!