Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régota vágyok egy piros...

Régota vágyok egy piros sportcipőre, de nem kapok. Miota lett divat a ferfiaknak a piros? Miért? A csajoknak csak feher maradt..

Figyelt kérdés

Egy egyszerű cipőt akartam, kritériumnak, h neázzon be azonnal

szval ne szovet legyen, illetve hogy a talpa ne ez a mai dupla kaki legyen, olyanok mint a tankok.

Egy egyszerű regi gagyidasz szerűt szeretnék, de csak ferfiaknak van piros. Csaj méretben miért nincsenek? Barhol nezem, barmelyik markat, nem kapok...

Sőt most nezem az egyik híres sport áruhaz oldalat, csak a pasik kozott van a piros színválaszték. Kicsit viccesnek találom, fáj a fogam a pirosra, azt hiszem befestem majd egy feheret.


2023. júl. 26. 17:44
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem azért mert nagyon fut a rózsaszín és az a női verzió felkapott, a piros túl harsány nőnek a mai divat szerint, de szerintem azért is mert a nőknek már kiosztották a mostani trendbe a rózsaszínt és az bejött.
2023. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!