Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mamához miért lehet szokás...

Mamához miért lehet szokás ünmeplőben menni?

Figyelt kérdés

Vannak a messzi mamáék, azért így hívjuk őket, mert messze laknak, és ritkán megyünk hozzájuk.

Mikor megyünk, Anyu mindig azt mondja, hogy a fehér blúzomat vegyem fel. Ma is azt kell, és akkor ebben kell maradnom egész nap Mamánál.

Megkérdeztem, hogy miért kell ünneplő, azt mondták, mert Mama és Papa elvárják

Szerintetek miért várják el? Mert gazdagok?



2023. júl. 27. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért várják el, mert öregek és begyöpösödöttek.
2023. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Vannak egyszerübb fehér blúzok is, karcsúsítottak kellemes anyagúak amit simán lehet egész nap hordani. Már ha kellemetlenül éreznéd magadat benne, van megoldás. Nekem is sok blúzom van és pl alkalmibbat is simán hordok hétköznap is. Az meg hogy miért várják el, mert igen, kicsit maradiak, de örülj neki, hogy van kinek kiöltözni.
2023. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
90%
Sok idős ünneplőt vesz fel, ha kimozdul pl. orvoshoz vagy ügyet intézni, szerintem azért várják el. Maradi szokás, igen, de hát ez van.
2023. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
52%
Igényes dolog és szép
2023. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Király lehet olyan rokonokhoz járni látogatóba, akiknél előírt öltözködési szabályok vannak.


Én inkább nem mennék.

2023. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
48%
Hát ne várja el se mamája se papája, utazni persze elegánsan, de ott azért na neee
2023. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"Király lehet olyan rokonokhoz járni látogatóba, akiknél előírt öltözködési szabályok vannak."


Ez ugrott be nekem is elsőre. 🤣

2023. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Eleve anyám se mondhatja meg mibe öltözzek nem hogy a nagyiék.Kész vicc az egész.
2023. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha gazdagok akkor vedd fel szépen. Ennyit megtehetsz az örökségért
2023. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felvettem, nincs ezzel gondom. :)
2023. júl. 28. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!