Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalok, főleg budapestiek!...

Fiatalok, főleg budapestiek! Milyen ruhákat, cipőket hordanak most a trendi csajok? Légyszi linkeljetek képet is, ha tudtok!

Figyelt kérdés
itt vidéken még mindig a papucs megy zoknival
2023. júl. 29. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából ha bemész a hm-be, akkor már úgy fogsz kinézni, mint a többség

Pl maxiszoknya x crop top; wide leg farmer x oversized póló/pulóver

[link]

[link]

2023. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A trendi csajok elegánsak, és nem a mai elcseszett divatot követik.
2023. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a retekért akarsz trendi lenni. Nem lenne jobb, ha lenne egy saját stílusod, ami nem a tömeget, az átlagot majmolja?

Az egyéniség még mindig "trendibb", mint az aktuális trendek követése.

Persze ez több időbefektetést és önismeretet igényel. Na meg valami kis esztétikai érzéket is. Na meg picit nehezebb, mint menni a többiek után. De hidd el megéri.

2023. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 egyetértek, de a fiatalok körében trendinek az számít, amit írtam, szóval... (Első voltam)
2023. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Nem az az érdekes, hogy mi számít trendinek és menőnek manapság, hanem mi az, ami tényleg az.
2023. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 ?

Mint ahogy említettem, szerintem is jobb a saját stílusod szerint öltözni, nekem is van sajátom, nem úgy nézek ki, mint minden második lány, ettől függetlenül ha a többség egy dolgot trendinek tart, akkor az lesz a trendi, mert a többség azt gondolja, hogy az a trendi.

2023. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!