Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sheinről érdemes sok ruhát...

Sheinről érdemes sok ruhát egyszerre rendelni?

Figyelt kérdés

Függ a kiszállítási ideje pl hogy mennyit rendelsz? Olvastam hogy van hogy külön viszik ki a csomagokat mert pl nincs egy helyen?

Ti volt már hogy nagy adaggal rendeltetek és úgy is egyszerűen mentek a dolgok? Nem tudom merjek-e. Már lassan egy féléve nézegetem a dolgokat és rendelnék nyári-téli cuccokat, ruhákat, kiegészítőket is és nem csak én de a testvérem is. Így elég nagy adag összegyűlne.



2023. júl. 30. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A lányaim szoktak rendelni.

Mindig keveset rendelnek egyszerre.Nálunk hozza a futár felakasztja a kapura és kész.Viszonylag normális helyen lakunk,de akkor is ,bárki leakaszthatja,èszre se vennénk.

Úgyhogy nem mernek egyszerre sokat.

2023. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy kb hány db neked a sok. Én nagyon gyakran rendelek onnan, max 17db dolgot rendeltem és az is mindig egy nagy csomagban egybe jött meg. Amiatt is jó egyszerre több dolgot rendelni, mert ingyenes a kiszállítás 9 vagy 19€ felett. Viszont hallottam már én is barátnőmtől olyat is, hog rendelt pár dolgot és 1 2 dolgot pár napra rá jött meg. Viszont összegezve a Shein egy megbízható oldal, mindenképp lejön a terméked még ha késik pár napot is, ár/érték arányban pedig végképp megéri!
2023. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megéri rendelni szerintem, vannak minőségi termékeik is a sheinnek. A kiszállítás már egyre gyorsabb, van hogy 2 csomagba küldik, most legutobb nekem a nővérem rendelt születésnapi ajándékként, holnap jön az egyik csomag, szerdán a 2.😄

Nem ez az első rendelés, volt több, érdemes onnan vásárolni, én szeretem.

2023. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2023. júl. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!