Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik a CCC-ben a régi...

Hogy működik a CCC-ben a régi cipők leadása?

Figyelt kérdés

A honlapjuk szerint el lehet vinni hozzájuk leadni használt cipőket, és cserébe adnak valami utalványt. De nem minden boltjukban, lista viszont nincs róla, hogy melyikekbe lehet visszavinni. Budapesti boltok érdekelnének. És az utalvány valami papíralapú, amit egyszerűen a kezedbe nyomnak? Vagy előtte regisztrálni kell, mobilappot letölteni, interneteléréssel a kezemben odamenni a boltba, vagy hogy? Mi a menete az egésznek?

[link]



2023. aug. 6. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen?! :O Én eddig mindig a kukába dobtam.
2023. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ruhákat meg a HM veszi vissza, de ha utalványt is akarsz, akkor azt az applikáción keresztül adják, úgyhogy előtte regisztrálni kell meg ilyenek, azért kérdezem, hogy a cipőkkel hogy is megy ez.
2023. aug. 6. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
H&M appom van és ott hallottam is erről. De még oda se vittem ruhát. Cipőnél nem tudtam, pedig van CCC appom meg szoktam is ott vásárolni. Ha működik és már használhatatlan cipőket is átvesznek, akkor ez egy jó dolog.
2023. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt válaszolták:


A Promóció lehetőséget biztosít arra, hogy bármilyen gyártó használt cipőjét ingyenesen elhelyezheti az alább megjelölt CCC üzletek "Adj új életet a cipődnek" feliratú konténerében, ahol leadott pár cipőnként 1 db 90 napon belül bármely CCC üzletben felhasználható 10%-os kedvezménykuponra jogosult az ügyfél, amennyiben a leadott cipő megfelel a III. pontban felsorolt feltételeknek. 1 kedvezménykupon 1 db termékre használható fel amelynek értéke legalább 7999 Ft.


A cipők átvétele és a kuponok kiállítása csak az alábbi üzletekben történik:

Budapest Árkád, Örs vezér tere 25/a,

Budapest WestEnd Váci út 1-3.,

Debrecen Fórum, Csapó utca 30.

Győr Árkád Budai út 1.,

Pécs Árkád, Bajcsy Zsilinszky utca 11/1.,


A kedvezménykupon egyszer felhasználható, amely átadásával a rajta feltüntetett értékben (10%) egyszeri kedvezményre jogosít kupononként 1 db legalább 7999 Ft értékű termékre a CCC üzleteiben Magyarország területén. A Promócióban a teljes árú és a kedvezményes árú termékek is részt vesznek. A teljes árú termék kifejezés azt jelenti, hogy nincs aktuálisan semmilyen kedvezmény a termék vételárán. Alap esetben a teljes ár fizetendő érte. A kedvezményes árú termék azt jelenti, hogy a Promóciótól függetlenül valamilyen kedvezménnyel vásárolható meg a webshopban és mobilalkalmazásban egy áthúzott ár mellett megjelenő új ár jelzi, hogy már kedvezményes.

d. A Promóció bármely más promócióval összevonható, kivéve, amelyik promóció szabályzatában a CCC Hungary Shoes Kft a más promócióval való összevonhatóságot kizárja.

e. A Promóció a 2022.05.28-tól visszavonásig tart

Részletesebb információt itt talál.

[link]


Szóval akkor papír alapú a kupon, gondolom...

2023. aug. 9. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor a nálunk lévő üzlet is benne van ebben. Érdekes, mert pont tegnap jártam ott, de nem láttam ilyen konténert. De majd megkérdezem.

A kedvezmény annyira nem motivál, mert az alkalmazásban is van mindig 10-20% kedvezmény és gondolom nem összevonható, ahogy az lenni szokott. Inkább annak örülnék, ha tényleg újrahasznosítanák a cipőijeimet és nem ledarálva elásnák valami hulladéklerakóban.

2023. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!