Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ajánlanátok olyan...

Lányok, ajánlanátok olyan fehérnemű márkát ami jó minőségű termékeket árul de nem Triumph árkategóriában?

Figyelt kérdés
Nagymamám amikor mellrákot kapott, akkor mondta neki az orvos hogy semmiképp ne vegyen rossz minőségű fehérneműt, kerülje a színezetteket is a festékanyag miatt, mivel örökletes szeretnék erre figyelni. Tudnátok mondani jó minőségű márkát itthon ahol tudnék vásárolni? Kb a 10ezer ft környéke amit rászánnék, a Triumph 18-20 ezrei nekem jelenleg sajnos drágák. Köszi!

2023. aug. 6. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd azt ami kommersz, de lehető legtöbbet legyél melltartó nélkül. Ez is egy stratégia
2023. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a fehérnemű okozza a mellrákot, hanem a hormonok ingadozasa, esetleg génmutáció.


Ettől függetlenül kényelmesebb egy minőségi melltartó, mint a 2000 ft-os.


Én most intimissimis melltartókat vettem és nagyon kényelmesek. 10 ezer körül van az áruk.

2023. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesco F&F-ben meglepően jó a fehérnemű részleg. Régóta ott vásárolok melltartót, a méretezése tökéletes (legdrágábbtól a kínaiig mindent végigjártam már, én nagyon háklis vagyok a melltartókra). Az anyagösszetételről nem tudok nyilatkozni.
2023. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!