Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted XL méretű felhasználó?

Vinted XL méretű felhasználó?

Figyelt kérdés
Létezik olyan felhasználó akinél divatos XL-XXL ruhák vannak, + pont ha 86os kisfiú ruhák is lapulnak?:3

#Vinted #XLruhák
2023. aug. 11. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem keresel ruhákat méret szerint az oldalon?
2023. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jéé erre nem is gondoltam:o

Egyébként azt csinálom csak ahelyett hogy mondjuk 5 ruha meg tetszik ami 5 különböző helyen van akkor az azt jelenti hogy 5 szállítási díjat kell fizessek ahelyett hogy mondjuk találnék egy lányt aki cssk ilyen méretben árul ruhákat és akkor csak egy szállítási díjat fizetek. Ha nem tudtok értelmes választ adni akkor nR válaszoljatok már legyszi…

2023. aug. 11. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
#2 Most cinikuskodhatsz, de ezek szerint nem tudsz logikusan gondolkodni.Rákeresel az ilyen méretű ruhákra és megnézed az eladó oldalát.Ha nincs azoknak több ilyen méretű ruhája, akkor nincs ilyen eladó, aki tömegével árulja csak ezt a méretet.Meg most nem értem mit segítene rajtad, ha találnál ilyen felhasználót, mivel egyáltalán nem biztos, hogy pont neki az összes ruhája tetszene.Vagy neked mindegy mi a sz*rt veszel, csak ingyen legyen a posta?Ennyi erővel a helyi duriban is vásárolhatnál, tele van az összes nagyméretű ruhával...
2023. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te neked aztan jo szar életed lehet ha rajtam vered le a feszkodat…egy teljesen normális kérdést tettem föl amiről azt gondolnám hogy értelmes és lehet rá válaszolni. Nincsen facebookom, nem tudom kiírni az ilyen csoportokba akik amúgy ezerrel hirdetik magukat hogy milyen méretű dolgokat árulnak. Mivel már napok óta megállás nélkül pörgetem és keresem azokat a felhasználókat akik csak ilyen méretű ruhákat hordanak azt gondolnám hogy nem lehetetlen hiszen sok méretű ember létezik, rengeteg M-es ruha van es S-es is. Hébe hóba talaltam de azt gondoltam hogyha ide kiirom hatha meglátja egy olyan illető aki pontosan ilyen ruhákat árul. Fogalmam sincs hogy hol csúszott el ez az egész hogy este 10kor egy random pöcs fejnek kell elmagyarázzam hogy rohadtul nem az ingyen postára megyek hiszen 1, nincs is ilyen, 2, rohadtul nem tehetem meg hogs 10 helyről rendeljek es mind a 10nek kifizessem a postáját. De gondolom te megteheted úgyhogy teljesen szívemből mondom hogy fogd meg magad es dugd a fenekedbe a fejedet mert konkrétan pontosan ilyen ember lehetsz. Egy seggfej. Szóval takarodj máshol levezetni a feszkodat, ne egy ártatlan kérdés alatt verd a fejed a billentyűzetbe. További szép életet.
2023. aug. 11. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 Nem vertem le rajtad semmit, felhívtam rá a figyelmed, hogy teljesen feleslegesen okoskodsz, meg hepciáskodsz, mivel egy baromság az indoklásod.Egyébiránt azt csinálsz, amit akarsz.
2023. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlom a facebookot neked, lépj be egy vintedes csoportba és kezdj el nézelődni. Mindenki úgy hirdeti magát hogy a nevével és a MÉRETEKKEL amiket hirdet!! Mivel az alapján tudjuk eldönteni hogy megnezzuk az illetőt vagy sem! Szóval rohadtul nem hülyeség az hogyha te valamit még nem hallottál akkor az egyből nem is létezik! Vagy menjel redditre, ott külön poszt van arra hogy emberek kommentbe irjak a nevüket és hogy miket árulnak méretekkel pontosan azért mert rengetegen keresnek úgy egy felhasználót akitol mindent megtudnák venni egy helyen!!Az hogy mit mivel indoklok az pedig rohadtul az én dolgom. És ha azt csinálok amikor akarok állításod szerint akkor mi a faszert vagy még mindig itt? Nyilvánvalóan nem tudsz segíteni, de még mindig irogatsz. Gyűlölöm az ilyen embereket akik valamit nem értenek vagy valamiről még nem hallottak akkor egyből le kell hordani a masikat mert az ‘hülyeség’. Fu de felidegesitettel
2023. aug. 11. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Állísd be a méretet és nézd meg az eladó profilját. Ha találsz többet akkor vásárolj csomagot.
2023. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csinálsz új email címet illetve van több telefonszámod (bár a rendszer nem mindig kéri a hitelesítés) akkor regisztrálhatsz újra.


Elsőre ingyenes a szállítás.



A számlavezető bankomnál mindig tudok kérni új virtuális ideiglenes kártyaszámot így abból sem derül ki.

2023. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb amit tehetsz ha beköveted az ilyen méreteket árusító felhasználókat mert akkor látod mindig ha felraknak valami új XXL ruhát.
2023. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne... te vagy az aki a vinted fórumon is ezt csinálja...
2023. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!