Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30-as, 40-es férfiaktól...

30-as, 40-es férfiaktól kérdezem, ma is elegáns hivatalos helyre ilyen ing? Ugye hogy nem ómódi?

Figyelt kérdés

Marks and Spencer már nincs Magyarországon, pedig korábban a kedvenc márkám volt.

[link]


Itthon újonnan ugye már nem kapható?


És az eredeti kérdés. Nem slim fit, hanem kissé régimódibb, de ebben a korosztályban ez "illik".

Vagy ómódi?



2023. aug. 15. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én valamivel fiatalabb vagyok és mégis azt mondom, hogy igen. Vannak helyzetek, főleg ha valakinek olyan a munkája, hogy alap az ilyenféle öltözködés.


Az M&S jó márka, csak nem a méretem amit linkeltél. :)

2023. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Egy sima fehér ing annyira klasszikus, hogy soha nem fog kimenni a divatból.


Ha meg nem jó a szabasa, túl bő, akkor azon egy varrónő tud segíteni.

2023. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fazonra gondolsz az testalkat függő, nem kor függő, ha egy 50-és pasi kivan gyúrva, jól fog neki allni egy Bodyfit ing, ha pedig egy 25 éves dagadt srácról van szó akkor nyilván bő fazonút vegyen fel
2023. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!