Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok látni fiúkon, hogy...

Szoktatok látni fiúkon, hogy leggingset, biciklis nadrágot hord, esetleg rövid nadrág alá vagy inkább csajos viselet ez még mindig?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Tetszik ez a viselet
Nem tetszik
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Kizárólag sportolás közben láttam olyanokon, akik komolyabban űzik
2023. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Rövid nadrág alá borzasztóan hülyén néz ki.

Csak magában kell hordani.

2023. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Sportolókon szoktam látni, rövidnadrággal focistákon,futókon, bicikliseken magàban.

Szerintem sportra unisex,utcán hordani inkább nők szokták,én sosem láttam még pasit utcai outfitben,pedig nem vagyok fiatal,és járok sokfelé.

2023. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én már azért láttam, nem is egyszer, főleg fiatal fiúkon, már 10 éve is, de nem gyakori az biztos, meg Pesten biztos elterjedtebb.
2023. aug. 20. 20:02
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
A 90-es évek vége felé nagyon elterjedt volt fiúk és lányoknál is. Szinte 50-50 százalékban viselték, érdemes akkor nem volt ciki a fiúknál a biciklis nadrág, most meg már teljesen az, hadjuk már a hülyeséget. Igen is aki szereti az vegye fel nyugodtan akinek nem tetszik nem nézzen rá!!
2023. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

#5 elvileg igen,unisex meg mindenki azt hord amit akar,de a valóságban nem így van.

Mo különösen igaz, hogy megnézik,lenézik,kiutálják, beszólnak annak,ami kilóg a sorból,a pasikra azért igaz jobban, mert náluk nem divat eltérni a néhány bevett konzervatív ffi stílustól.

Pláne ha passzos nadrágot akarnak felvenni.

Látható milyen hisztéria volt pár éve a ffi skiny farmerekkel, itt is sokan írták, hogy gáz,bzis,ciki ha passzos,na a legging féle nacik azok mèg jobban passzosak, ezért sem tud divat lenni, sporton kívül,de pl suliban sem veszik fel.

2023. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is F/24 ként önmagában szoktam viselni sporthoz és itthonra. Nem érdekel mit mondanak, majd ha a nőket érdekli és nem viselik, akkor én sem, de egyenlőre nem gondolnám, hogy kevesebbet érek, hiába is gondolják egyesek, hogy ők többet érnek... Max a saját fejükben. Nyugodtan lehet önmagában hordani, hiszen, ahogy írták a leggings egy UNISEX !!!! darab !
2023. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Erre hoztam létre egy petíciót pár napja ;)


A petíciók pont hun a legutóbbi petíciók fül és ott a leggings unisex elfogadottsága. Nem kell megadni semmit, anélkül is alá tudjátok írni és kérlek osszátok meg ti is !


26 éves férfi vagyok, heteró, itthon, sporthoz mindig leggingst veszek fel és baromira fel..., hogy a nők mindent megtehetnek, mi meg majd csicskuljunk be... NEM !



[link]

2023. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

A fiúknak is jár a kényelem.

Mind kettőt nagyon szeretem.

Szoktam is hordani, melegben biciklis nadrág, hűvösebb időben leggingset.

2023. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9- es, ugyanígy vagyok vele én is!
2023. aug. 25. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!