Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem felháborító,...

Csak szerintem felháborító, hogy egy uniszex terméknél nincs szélesebb méret, mint 83 cm csípőben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ettől a kérdéstől nem lesz változás, de legszívesebben megírnám a panaszomat a webshopnak, hogy menjenek már ki az utcára. Ráadásul eü munkaruháról lenne szó, tehát még azt se lehet mondani, hogy ne ebben a fazonban gondolkodjak. Méreteim nagyjából 103 cm mellbőség, 86 cm derék, 110 csípő (180cm magas vagyok, közben amúgy fogyni szeretnék, de valljuk be, tíz centik nem fognak eltűnni rólam).


Sima, orvosi felső, méretek XS-től 3XL-ig:

mellbőség: 80-128 cm (L kellene)

derék: 70-118 cm

csípő: 75-83 cm


Eleve nem tudom, kinek vastagabb a dereka, mint a csípője, tegyük fel, ezt felcserélték a mérettáblázatban, de még így sincs "rámvaló", ha fel lenne cserélve, akkor mellben L, derékban M, csípőben XXL méret kellene. Sajnos a köztes "L" sem jó.


Értem, férfi méretezés, ahol a mellkas a szélesebb, a medence keskenyebb, de akkor mi a francért kell unisexként hirdetni? Egy egyszerű "T" fazon, a mintája tetszett meg, úgyhogy az is boldoggá tenne, ha lenne női fazonban is varrva belőle, de nem, uniszex van, ami igazából férfi és így ha csak nem vagy olyan alkat, akkor b..... És nem gondolom, hogy egy ritka alkatom van, amikor egy átlagos női alkat arányaival rendelkezem.


FUuuu szóval... ki futott már bele ilyenbe, hogy a lehetetlen méretezés elvette mindentől is a kedvét? :)


2023. aug. 21. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!