Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez az összeállítá...

Hogy tetszik ez az összeállítás első randira?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek életem első randijára. Semmi extra: mozi, kaja (nem elegáns helyen), és utána sétálunk. Nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő öltözék, de én valami ilyesmire gondoltam, és ilyesmi ruháim nekem is vannak itthon. Nem is szeretném túllihegni a dolgot, csak hát azért csini legyek. :)


Ruha és boleró: bal felső sarokban lévő, majdnem pont ilyen, csak valamivel hosszabb szerintem, és nincsenek rajta gombok. És rövidebb boleró, sötétkékben, és hosszúujjú.

[link]


Harisnya: vastag, sötétkék.


Bokacsizma: fekete, oldalán 3 fekete gomb, és "visszahajtott".


Kabát: [link] Leginkább ehhez hasonlít.



Egyébként is hasonlóan öltözködöm. A kabátot levenném, szóval nem abban ülnék mindenhol, értitek. Szóval valami ilyesmire gondoltam, meg egy retrós, fekete gyűrűre. Szerintetek milyen lenne ez így? Nagyon izgulok, szóval olyan ruhát szeretnék, amiben jól érzem magam.


15L


2010. okt. 16. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes, elegáns és nőies, mégis fiatalos! nagyon csinos leszel, hajrá!;)
2010. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos, nőies.
2010. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyetértek! sok sikert!
2010. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Majd leírom, hogy sikerült. Jövőhét szombaton megyünk.
2010. okt. 16. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
hmm...szerintem nagyon csinos leszel. ;) sok sikert. :D
2010. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindegy mi van rajtad,attol fugg te milyen vagy!!!
2010. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon csini.: )

Le fogod venni a lábárol;)

2010. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tök jó sokkal jobb mintha igy mennél: [link]

minden lányazt hiszihogy a rövid szoknya csizmával meg kivágott blúz tök jó lesz de csak elrettenti a pasikat! a te ruhád egyenesen szuper! :)

2010. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon jól esik, amit írtok, mert amúgy is szeretek öltözködni. :)
2010. okt. 17. 10:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvolt a randi. :) Nagyon jó volt. :D Annyit nevettünk, hogy fájt tőle az arcom. Amúgy tavaly tanév vége óta ismerem. Holnap megyünk Bp.-re sétálni, vásárolni, ilyesmik, szóval második randira, és szerintem meg is fog csókolni. :$ Mondta, hogy nagyon csinos vagyok. :) Remekül alakulnak a dolgok. :D Köszönöm a segítséget!!
2010. okt. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!