Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb túracipő, a...

Melyik a jobb túracipő, a Columbia, vagy a Salomon? Minőség, vízhatatlanság szempontjából

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Columbia
Salomon
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Páromnak Salomon túracipője van, nekem meg Columbia. :D Mind a ketten meg vagyunk elégedve. Egy nagy szervezett túrára vettük, ami sajnos elmaradt, így vízhatlanságát csak jövőre tudjuk majd tesztelni. Egyébként a városunkhoz közeli erdőségében, sziklás részein már voltunk benne és nagyon strapabíró mind a kettő.
2023. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Salomon vált be, 5 éve megvan, könnyű, jól fog a talpa és tökéletesen vízálló. Bakancsom és cipőm is van belőle.

A Columbia márka valahogy nálam kimaradt, így nem tudom összehasonlítani.

2023. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. aug. 28. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden Columbia ciponk tonkrement rovid idon belul. Szsndal,turacipo,turabskancs. Nsgyon ocska anysgokbol dolgoznak. Ingyen se fogadom el kategoria.
2023. aug. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyre megy. Mindenkinek más a lába és a legjobb és legtartosabb ha a lábadra illeszkedot veszel. Az en szeles labamra hiaba vennek salomont, oldalt hamar szetjonne mert olyan labat teszek bele amire nem lett kitalalva. Nekem ezert van pl merrel.

De tenyleg mindig az a tartos ami a leheto legjobban illeszkedik rad. a ket marka egyebkent hasonlo minoseg

2023. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Kettes vagyok, nekem is széles a lábfejem és ez sokszor gondot okoz cipőknél, de a Salomon Vaya gtx széria például nekünk lett kitalálva. De abban igazad van, hogy a lehető legjobban kell illeszkednie.
2023. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!