Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Old money stìlushoz tudtok...

Old money stìlushoz tudtok mondani téli cipőt, nyári cipőt ami nem bőr, és egy bőr cipőt? A téli cipőn kívül lehetőleg mindegyik alacsony szárú legyen! Köszi szépen!

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Férfi cipőket, ezt kifelejtettem
2023. aug. 28. 23:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Végre valaki akinek van stílusa... De rossz helyen tetted fel a kérdést mert vagy nem tudják mit jelent az old money vagy leszólnak érte, mert nem tucatpasi vagy melegítőcuccban vagy sztreccsnadrágban...


Egyébként a CCC oldalán érdemes lenne nézelődnöd, régen mikor még az egyik üzletben dolgoztam sok ilyen stílusú csinos férficipő volt minden évszakra, de főleg a műbőrök között. Volt közte fiatalos meg idősebb korosztálynak való. Talán még kapható náluk ilyen.

2023. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, én is szeretem ezt a stílust, nem szeretem a mai tömeg dolgokat.
2023. aug. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!