Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba ilyenkor mit csinaltok?...

Suliba ilyenkor mit csinaltok? Vagy hogy kereshetek egy kis penzt?

Figyelt kérdés

Szoval az a problema hogy en ugyebar egy eleg “szent kereszteny” suliba jarok,es nyilvan ott azert nem szabad se sminkelni se olyan ruhakat hordani amibol kint van barmid is,es nyilvanvaloan nekem pont olyan szilusom van ami nem pont annyira visszafogott sajnos(y2k).Na es kb csak olyan nadragjaim vannak amik kb csak csipoig ernek,egy van ami koldok fele er de azt nem annyira szeretem hordani mert nyilvan nem a stilusom annyira,es persze a melegito nadragok de azokat azert nem epp suliba szeretnem felvenni.Felsoknel ugyan ez,max 1-2 van ami nem haspolo es fel lehet venni suliba.Gondoltam arra hogy ugye veszek par uj ruhat es akkor minden jol megy de elfogyott az osszes penzem es anyamek nem adnak mert hogy arra hivatkoznak,hogy volt 16ezer forintom azzal mit csinaltam,nyilvan mint a kamaszok tobbsege baratokkal elmentunk es kozosen elkoltottuk.

Akik ugyan ebbe a cipobe jarnak mit csinalnak? Vagy hogy kereshetnek egy kis penzt hogy vegyek par uj ruhat?

Diak munkat neztem de mar mivel nyar vege kb sehol a kozelben nem keresnek senkit.



2023. aug. 29. 16:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Próbálj meg eladni pár dolgot amire már nincs szükséged, pl:ruhákat amit már nem hordasz, vagy régebbi telefont ha van.

Mondjuk pár nappal suli előtt már szinte lehetetlen lesz, erre hamarabb kellett volna gondolnod szerintem.

2023. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl olyan olcsó üzletek,mint a Pepco olcsón lehet ruhákat venni... Vagy a turikban.
2023. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És az amiben májusban, júniusba jártál suliba az már nem jó?
2023. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen osztálytársam, ofő nagyon nem kedvelte. Ha nincsenek szigorú tanárjaid, akkor nem gond, én is keresztény suliba járok, de csak ofő ilyen. Pepcoban viszont én láttam nem rossz pólókat, 1-2 is segítene.


Amúgy vannak olyan diákmunkák, legalábbis erre, amik kiemelten kérik hogy szeptember után is tudj menni, mondjuk hétvégén néha, az is tud segíteni.


Mivel már van 1-2 nem haspóló, szerezz még párat és azzal meg van oldva.

2023. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!