Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másokat is idegesít, ha az...

Másokat is idegesít, ha az utcán papucs-zokni kombóban meglát egy embert ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 29. 18:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! A #4 kommented arra utal, hogy az első 3 választ nem igazán értetted meg.
2023. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a papucs.
2023. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem különösebben nem idegesít, csak furcsa kombinációnak tartom :D
2023. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 hosszúhajú ***** válasza:
22%

3. 10. ne szállj már el, ha neked az idegességről a szakemberhez fordulás jut eszedbe így kajak elsőre, akkor nálad sem ég a 100 as. higgadt ember nem asszociál pszichológusra. a pszichológus meg nem az idegességre való.de mivel téged felidegesített a kérdező idegessége, ezek szerint te is mehetsz vele? regisztrált a gyakorin, szabályokat betartja, hadd má' élni szegényt.

kérdező nem vagy elmebeteg mert idegesít. engem a tanga idegesít, a 10 es válaszolót meg te idegesíted, szóval ennyi erővel itt mindenki elmebeteg.

2023. aug. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
14/ Egyrészt nem idegesített fel a kérdező idegessége, csak megállapítottam, hogy az nem normális, ha valaki azon felidegesíti magát, hogy ki hogyan öltözik. Mi lesz a következő? Be is fog neki majd szólni mert idegesíti? A többi lehetőséget meg nem is írom. Ha azt mondja, neki nem tetszik, taszítja, akármi nem írtam volna. Másrészt mitől szálltam el? Az, hogy pszichológussal való beszélgetést tanácsoltam? Elárulom, hogy én is voltam már szakembernél más okból kifolyólag. Ez nem szégyen, csak kishazánkban számít annak, ami sajnálatos.
2023. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Jah egyébként 3/ voltam.
2023. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 hosszúhajú ***** válasza:
71%
16 de miért szólna be neki? ez eszébe se jut az embernek. vagy te magadból indulsz ki mert te beszólnál? egy egészséges ember nem szól be ha ideges hanem disztingvál. ha pedig valaki ideges nem kell neki rögtön pszichológus. engem személyiségzavarral kezelnek 31 éve és azért elárulom hogy kiröhögné a pszichológus ha ezzel menne oda hozzá. az pedig bántó igen is ha valakit egy ilyen dolog miatt pszichológushoz irányít valaki. nem érzed hogy felfújod? hadd kérdezze meg, ez a gyakori itt minden szart meg lehet kérdezni.
2023. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
17/ Akkor nem tudom milyen pszichológusokat ismersz, de ott már elég nagy a gond, ha egy pszichológus kiröhögné... Nekem teljesen mindegy, védheted a védhetetlent, de azt nekem senki sem fogja bemesélni, hogy normális ha valaki ideges lesz attól, hogy más ember hogyan öltözködik. És ezzel ahogy nézem nem vagyok egyedül. De legyen meg a te akaratod! Felfújtam, ahogy a többiek is és teljesen normális, hogy más öltözködése idegesíti. Sőt még bátorítom is, hogy ez teljesen rendben van.
2023. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 hosszúhajú ***** válasza:
46%
így is van. ehhez még nem kell pszichológus kérdező, ne aggódj.
2023. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A válaszokat olvasva inkább nektek kellene egy nagyon komoly orvosi segítség...

Tisztelet a pár kivételnek .

2023. aug. 31. 22:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!