Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Primark tényleg ennyire jó?

A Primark tényleg ennyire jó?

Figyelt kérdés
Azt hittem egy olcsóbb fast fashion ruhamárka, de ismerőseim be vannak zsongva, hogy érkezik hozzánk és a sajtó is elég sokat foglalkozik vele, hogy bolt nyílik nálunk.
2023. aug. 31. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó kínai minőség, mint a H&M, C&A...stb..fast fashion boltok.
2023. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még. De szerintem az emberek eddig is a falat boltokban vásároltak többnyire.
2023. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, teljesen alap szint... Az angolnál olyan, mint itt nálunk a Pepco.
2023. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora nyomorékok vagyunk mi magyarok, ami Angliában a vacak kategória az nálunk menő, ami egy fokkal van a többi fast fashion rongy fölött (Zara) meg mintha luxus márka lenne.
2023. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma olvastam erről 😄2.vagyok,fast üzletet akartam írni csak az okos mobilom okosabbak képzeli magát 😉 [link]
2023. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Egyetértek.😅
2023. aug. 31. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan 10 éve Angliában élek, szóval itt van, látom több időszakban is.


Kb az a minőség mint a Pepco. A különbség annyi, hogy baromi nagy, szóval van választék, meg jobban követik a trendeket.


Már amikor sikerül nekik, néha van pár wtf darabjuk, pl 2021 nyarán kihoztak egy csomó apróvirágos-galléros maxiruhát, amit szerintem csak valami amerikai szekta női vettek volna fel, ők se maguktól.


Alap darabokra a Primark tökéletes, pl kell 10 egyszerű zokni munkába, egy egyszínű top vagy póló, biciklisnadrág vagy leggings, vagy kell egy sima olcsó tornacsuka kutyát sétáltatni.


A méretezésük katasztrófa, nekem ugyanarra a fenékre van tőlük 10es, 12es, 14es és 16os nadrág... ezt hogy sikerült, nem tudom. 🤔

Az a szám ami benne van, kb semmit nem jelent.



De maguk a ruhák okésak, bár sokra rá van okádva valami 20 éves Disney marhaság, amire szerintem pár nosztalgiázó anyukán kívül a franc se kért.


Farmerek, pólók, kardigánok, pizsamák, sportruházat nálam 4-5 éveket bírtak. Kicsit esetleg megkopnak, de nem vészes.

A pizsama és fehérnemű szekciójukat pl nagyon szeretem, vannak szexis kifejezetten szép darabok, és a méretezés is elég inklúzív.



Az ilyen party cuccok viszont tényleg egy viselést bírnak, sok olyan top van, ami szétesik.

Sok a fura anyag, ami inkább emlékeztet ovis kézműves szakkörre mintsem pl szoknyára.


Necc és csipke harisnyák meg össze tudnak nemezesedni a combomon, a többi meg kb azonnal felfut. Max pamutot érdemes venni, meg zoknikat.



Műbőr cipőik általában átható műanyag szagot árasztanak, és szét is esnek. Ezt nem vennék, de vászon cipőket, papucsokat simán.



A Beauty szekción a sminkek, parfümök és a körömlakkok gagyik, de pl szempillát, körömreszelőt, maszkokat, spa kiegészítőket szoktam venni.



A Home szekció jó szokott lenni, kb mint az Ikea, ki lehet fogni természetes anyagokat, meg szépek is. Kivéve a művirágaikat, na azok olyan Pepco jellegűek.

2023. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
youtube-oben vannak fent videók ruhákkal, árakkal. Áraknál lesz meglepi, mert a forint jövőre 400 fölé fog menni és már most 18-20 euro egy felső, 50 euró egy trenchcoat...szóval magyaroknak az árfolyam és a fizetéseik miatt nem lesz valami olcsó.
2023. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!