Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodába férfi öltözet kényelme...

Irodába férfi öltözet kényelmesen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok képben azzal hogy irodában hogy illik / érdemes öltözködni, ezért tenném fel a kérdést ide, hogyan öltözködhetnék kényelmesen egy irodában úgy, hogy beilleszkedjen a környezetbe?


28 éves magas, átlagos testalkatú férfi vagyok. Eddig irodába általában az volt az öltözetem mindig is, hogy farmernadrágok, és ingek. Ezzel az a gond, hogy a farmernadrágok már nagyon kezdenek zavarni, rossz az anyaguk, nagyon nem kényelmesek valahogy. Az ingek folyton kihúzódnak a nadrágból hátul, oldalt.


Nincs valami praktika, hogy elegáns legyek de nagyon kényelmes is legyen az öltözék? Valami más nadrág anyag? Nagyon nem értek ehhez. Nincs valami kis cheat ez ügyben?



2023. szept. 1. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van 1-2 jobb chino, ami nem az a tipikus, én olyanokat is hordok, meg farmereket is. Mostanában nem vettem ruhát, mert több órás netes keresés után se találok semmi jót. Plázákban sincs semmi ami tetszik, szóval rájöttem hogy a covid és háború óta úgy terveznek, hogy nincs értelme jól öltözködni, szar világhoz szar öltözet passzol.
2023. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak kényelmes farmerok is.
2023. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez lesz az az öltözék amit keresel:

[link]

2023. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a farmer nadrágokat! Talán 1 ha van !Kizárólag klasszikus szabásmintájú élre vasalt szövetnadrágokat viselek! Mivel övet viselek ,így az inggel sincsen ilyen problémám!
2023. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!