Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleitek vásárolnak nektek...

A szüleitek vásárolnak nektek nagyobb márkaboltokból mint pl Mayo Chix, Amnesia, Retro stb? (14-16 évesek)

Figyelt kérdés
Mert nekem nem. Azt mondják túl drága, egy nadrág majdnem 20 000 ft és ebből az összegből máshol 3at is veszek. Tudom hogy igazuk van, de úgy örülnék egyszer pl egy Mayo Chix farmernak...:(
2010. okt. 16. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Én gyűjteni szoktam rá:)
2010. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem, de nincs is igényem rájuk, jók nekem a 2500Ftos farmerok is.:)

15/L

2010. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

nagyon drága tényeleg és egy idő után úgyis kinövöd,kopik stb.

vannak second hand boltok ahol jó minnőségű használt,de világmárkás ruhák vannak jóval olcsóbban és szerintem egyáltalán nem szégyen,ha ilyen helyen veszel,vagy nem márkás ruhákat hordasz.

láttam én már olyat,hogy volt egy márkás nadrágja a csajnak és télen-nyáron egyben járt.az sokkal gázabb.

2010. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Gyájj... mindenhol lehet jó cuccokat kapni, az emberek nem azt nézik mi áll a ruha cimkéjén. aki meg igen az meg vásárolgasson ott, ahelyett hogy ugyanazt a cuccot megvenné az összeg negyedéért.
2010. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is megfelelnek az olcsóbbak is, csak pl nagyon vékony vagyok és sok helyen nem lehet rám nadrágot találni. :/ Melegítőt szerettünk volna nekem venni, de sehol nem találtunk olyan ami nem lett volna nagy rám...és végül megvettük a tizenezer forintos Nike melegítőt. Nem akartam azt, de csak ott találtunk méretet, de azért ottis a legolcsóbbat válaszottuk. Na és ebből arra gondolok hogy lehetséges hogy pl egy Mayo Chixben lehetne rám való farmernadrágot találni...
2010. okt. 16. 18:12
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy ha keresel, akkor nem találsz. Ezt azért mondom, mert én is nagyon vékony vagyok, tehát tapasztaltam a dolgot, és nekem valahogy mégis sikerül megfelelő cuccokat találnom.


Egyébként nem a válaszom. Nem is lenne pénzünk arra, hogy ilyen helyekről vásároljunk, mi csak a kínaiig jutunk.

2010. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél hamisítványt, egy csomóról senki sem mondaná meg, h nem eredeti ;)))
2010. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

na megint én 18:11


igazából sok üzletben lehet találni nagyon vékony alkatúaknak ruhát. csak szét kell kicsit nézni.:D vagy tán nagyon. XD de nem hinném hogy erre csak a nagy márkás üzletek alkalmasak :)

2010. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
nadrágot nem vennék annyiért,de pl sok retros felsőm van
2010. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Perzse lehet találni. De pl Szolnokon nagyon kevés helyen...az egyik hétvégén bementünk vásárolni, nekem nadrágot kerestünk. Sehol semmi ami tetszett is és jó lett volna. Pedig nagyon sokfajta tetszett...dehát..anyáékkal pl be se megyünk az ilyenekbe h Mayo Chix, de nem bánom amúgy mert tudom hogy akkor ha nekem vesznek onnan akkor még a tesómnak is fog kelleni, és veszünk 2 nadrágot és már 40 000 ft elment. :O :/
2010. okt. 16. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!