Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik kijelentik hogy megtehetik hogy 15. 000huf alatt semmilyen ruhadarabot nem vásárolnak mert az gáz, ám erre a keretet apucija finanszírozza. Ma ezzel állt elém 1 csaj, mondván hogy ő megtehetiXD?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Kiröhögöm...

Akkor meg még jobban, ha nem lesz sem apuci sem anyuci aki finanszirozza a vásárlásait :DD

2009. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ááá hallodXD kegyetlen hogy vannak ilyen emberek,és 1xűen nem értem meg őket akárhogy próbálom...
2009. nov. 30. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Bárcsak Én találkoznék ilyen emberrel szemtől szembe, úgy le tudnám alázni, ha nekem verné a nyálát:)
2009. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

hátigen apuci pénzéből könnyű menőzni. majd megkell nézni 10 év múlva h milyen ruhákat hord, mikor apuci nem finanszírozza.

amúgy az addig nemgond, ha a szülők fizetik, vannak akik télleg megtehetik, és őket irigységből nemkell lenézni. de ezzel menőzni viszont már nagyongáz. nekemis mindig mindent szüleim finanszíroztak, de sohasem vágtam fel ezzel. és soha nem hordtam csak márkás ruhákat, eccerűen azt vettem meg, ami tetszett. és mindegy volt h hol láttam meg. akár a kínaiban akár egy plázában.

2009. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
hát nekem elég ciki lenne, ha a gazdag szüleimmel tudnék csak felvágni.. ultra veréb csaj lehet!
2009. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a probélma, hogy drága ruhákat vásárol, hanem az hogy felvág vele. Én is csak máskás cuccokat hordok, de sosem dicsekedek vele.
2009. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
én is magyarországi viszonylatban nagyon drága ruhákat hordok, de ritkán kérek apától pénzt (és nem is nagyon ad:D), és soha nem vágok fel a ruháimmal. sőt ha már nagyon erőszakosak a suliba pl, hogy mondjam meg mennyibe került én érzem magam rosszul :S
2009. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
ha vki csak ezzel tud felvágni, és mellette semmit sem mutat fel (apuci bankkártyáján kívül persze) akkor kiröhögöm az ilyet. teli van ilyennel az iskolám, én rosszul vagyok a tömeg és a divatruháktól. turkálóbol öltözöm. most énis felvághatnék ezzel? O.o
2009. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Hidegen hagynak az ilyenek.

Én Pimkie- Tally Weijl- turkáló (Háda) üzletekből öltözöm többnyire (persze máshonnan is) és van olyan ruha amit csak 2-3- szor veszek fel, mert megunom stb. Na most 15.000 Ft és párszor hordani, elég nagy luxus lenne.

Ha egy 500- ért turizott felsőre unok rá 1 hónap után, akkor nincs tragédia... ezért tartom gáznak a felvágósokat.


Ha majd maga fogja venni a cuccait, a meggürizett fizetéséből, majd jobban meggondolja mire ad ki pénz.

2009. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az 'egy' névelő helyett 1-t írni, xd-zni, "1xerűen"-t leírni is rohadtul gáz. Gáz menőzni is, de gáz az ilyenekre olyat írni, hogy jajjdekiröhögném, meg hogy lealáznám ésatöbbi. Ugyanolyan fos emberek vagytok, csak ti nem a pénzetek miatt.
2009. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!