Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mit gondoltok erről a...

Lányok, mit gondoltok erről a fürdőruháról, tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 4. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
En nem vennem fel, de egyebkent nem csunya
2023. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Nekem krvas
2023. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon rossz
2023. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Csini, de soha nem venném fel.
2023. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
63%
Elég jó, de a fürdőruha sem rossz.
2023. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 hosszúhajú ***** válasza:
23%
túl sokat mutat
2023. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Vannak helyek ahol simán elmegy, Balatonon lehet picit túlzás lenne, de valami felkapottabb tengerparton totál átlag.
2023. szept. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon jó gond nélkül felvenném. 44N
2023. szept. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyen 50s retro egyrészeseket szoktam hordani, franciás fenék résszel. Ez a stílus annyira messze van tőlem, hogy még barátnőim sincsenek, akik felvennének ilyet.
2023. szept. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Soha nem engedném, hogy a barátnőm felvegye, túl qrvás. Nem tudnánk a parton sétálni anélkül, hogy ne lenne egy-két perverz, aki rá veri ki, még a tengerparton sem, mert akárhogy is irta valaki, ez ott sem szokásos, és nem is természetes (tengerpartos városban élünk, tudom). Ez a stílus Epstein bulijain volt szokás csak. Ezen kívül rossz, mert leülni sem tud sehová anélkül, hogy ne tenne maga alá egy törülközőt. Illetve igen, le tud ülni, de engem zavar, ha neki higiéniai problémái lesznek a tengerparti homokkal befújt székre ülve pl.

Egyébként a modellcsaj sem hord ilyent, lehet látni a barnulás helyét. Az alul levő képeken pedig van lány, aki csak a felsőt hordja, az alsó helyett egy másik modellt választott (8. kép, a medencénél). Van egy másik kép, ahol a nő kb XXL méretet hord, ő pl kifejezetten gusztustalan ebben a fürdőruhában, míg egy másik, kicsit zártabb bikiniben még jól is nézne ki.

28F

2023. szept. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!