Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szoktatok kihívóan...

Lányok, ti szoktatok kihívóan öltözködni? Milyen ruhákat vesztek fel? Mikor van ilyen kedvetek? A fiúk, hogy reagálnak rá?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Kihivonak nem neveznem de szexisnek. Furan hangzik de telen szoktam inkabb igy oltozkodni. Kislyuku fekete vagy testszinu neccharisnya ami messzirol nem is latsik annak. Comkozepig ero szoknya. Felulre vastag koldokig ero felso es egy rovid borkabat. A szokny msjnem a felsoig feler ugyhogy a borom eppen hogy kivillan
2023. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam a haspóló meg a sima feneket takaró rövidgatya a "legkihívóbb" amit felveszek. Nyáron, szabadidős programra. A férfiak kb. ugyanannyira néznek meg benne, mint egy sima ruhában, nem vettem észre különbséget. Nincsenek nagy nézhető domborulataim, amire figyelnének.
2023. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem.
2023. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Legkihívóbb ruhadarab amit felvettem az maximum a bőrnadrág.
2023. szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En telen szoktam inkabb ha buliba megyunk vagy a paromnak szeretnek tetszeni. Miniszoknya kislyuku neccharisnya ha buliba megyunk csipkes felso. Ha seta akkor egy denever ujjas felso es derekig ero bor vagy farmerkabat. Ha nagy hideg van es tobbet vagyunk az utcan akkor egy labdzar koz0epig ero csizma. Egyebkent bokacsizma
2023. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!