Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrnadrág alá francia bugyi?

Bőrnadrág alá francia bugyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Félve kérdezem, hogy mennyire gáz bőrnadrág alá francia bugyit venni?


Tangát hordok alapból csak sajnos az utóbbi időben kicsit kikezdte a fenekemet a tanga (lehet mosószer miatt) és most egy időre francia bugyira váltok.


Csak ugye ezek a bőrnacik eléggé fenékre tapadósak, attól félek latszana a bugyivonal.


(N/28)



2023. szept. 5. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad benne, akkor ne foglalkozz vele ki mit mondd, az a lényeg neked legyen komfortos :)
2023. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem legging vékony, hanem rendes anyagú, vastagabb,azon nem fog látszani bugyi vonal. De ha attól félsz, akkor hosszú felsővel hordd.
2023. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendes bőrről van szó, vagy erről a most divatos műbőrszerű leggingsről? Utóbbinál ha nem üt át nagyon a kontúrja, akkor nem gáz. Hagyományos rendes bőrnél meg biztosan nem üt át, tehát mindegy mit hordasz alatta. Ami neked kényelmes.
2023. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Műbőrszerű
2023. szept. 5. 21:12
 5/21 hosszúhajú ***** válasza:
86%
sima?
2023. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. szept. 5. 23:15
 7/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem nyolc.


Ha neked nem irritàlja a segged, akkor rendben lesz.

2023. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért a bőrnadrágot kérdezed?

Azok nem tapadnak úgy, nem olyan passzosak,mint a latexnadrágok,műbőr leggingsek.

Én sem szeretem a tangát, harisnyát szoktam alá venni aminek nincs lépésbetétje, vagy nem látszik.

2023. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
100%
Én az olyan alá mindig sima bugyit hordtam csak varrás nélkülit, sosem látszott át.
2023. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9.szerintem nem nadrágot akar hordani, hanem leggingset, sokan azt hordjuk,csak a legtöbben tangával,de aki nem szereti az vagy semmit sem vesz alá, ami nem higiénikus vagy egy vékony nylonharisnyát,mint én mivel ezeket nehéz fel és levenni, annyira szűkek,passzosak bokarészen, a ezért én nylonharisnyát veszek alá,így könnyű fel/levenni, nem látszik a popsin a fehérnemű vonala és a cipőbe is jó a harisnya,aki nem szeret mezítláb.
2023. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!