Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők miért nyavajognak azon...

A nők miért nyavajognak azon hogy a nadrágon át üt a bugyi vonala, mikor strandokon, fürdökben meg tanga fürdőbugyiból az egész seggük kilóg? Az nem gond?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 10:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Az nem gond.
2023. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor nem csodálkozom, hogy egyes hímneműek vajon miért is vannak egyedül. 🤦
2023. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Én még nem hallottam nőt emiatt nyavajogni, te viszont most itt nyavajogsz ezen. Te miért csinálod?
2023. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%

Mert mikor nem nyavajognak?

Strandon a seggük van kint, utcán meg ha lehajolnak, akkor a tanga 20cm kilóg, az fura nem zavarja egyiket sem,csak ha átüt a tanga/bugyi vonal a leggingsén 😉

2023. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Hogyan mond el hogy nincs barátnőd anélkül hogy elmondanád
2023. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

A 4-es kommentelőn kívül látom senki nem értette meg a kérdést..

De semmi baj ez is a nőket minősíti..

2023. szept. 6. 16:02
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
#6 Maga a kérdés minősít téged, kérdező.
2023. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
5-ös vagyok és férfi. Ne itt hisztizz inkabb.
2023. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 hosszúhajú ***** válasza:
57%
7.és mindenki. valóban minősíti a kérdés a kérdezőt. és nem nyavalyog hanem megkérdezi. ezét van a gyakori. egy igényesebb nő sehogy nem szereti ha kint van a feneke. mert nem másra tartozik. tudom hogy egyetlen támogató kommentet se fogok kapni és le is leszek szavazva, de ez tök nem lényeges. a kérdezőnek tudnia kell hogy igen is van olyan nő akik egyetért vele. a szolidabb nők nem fognak ideírni mert annyian támadjátok a kérdezőt, hogy szinte bátorság kell ellenvéleményt írni.
2023. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

#9

"egy igényesebb nő sehogy nem szereti ha kint van a feneke"


Majd szerinted egy szolid ügyvéd burkában fog menni strandolni? 🤦 Egy normál bikini alsóban is látszódik a fenék, mégha csak a körvonala és az alsó része, de akkor is. És nehogy azt hidd, hogy egyetlen igényes, utcai öltözetű nő se jár strandra.

2023. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!