Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kelendőbb férfiak...

Melyik kelendőbb férfiak körében: bokszer vagy a fecske? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én bokszert hordok. 50-60 évig élek kb. még lesz még bokszer akkor, tudok bokszert hordani?


Fecske most is kevés van már a boltokban vagy egyáltalán nincs. Ami nem baj. Bokszert hordok azt szeretem, az legyen még élek.


23 éves vagyok.


Köszönöm szépen a választ!



2023. szept. 7. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a fecske kényelmesebb.
2023. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es: Értem, nekem a bokszer. Hány éves vagy?
2023. szept. 7. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Senkit nem érdekel, hogy te személy szerint a boxert preferálod.

Téged sem érdekel, hogy mások személy szerint mit preferálnak.

Minek van ez a kérdés?

2023. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as: Ha nem adsz normális választ inkább semmit, köszönöm!
2023. szept. 7. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én jobban szeretem a fecskét most 35 vagyok, sajnos tényleg úgy kell vadászni a boltokban, főleg ha kényelmeset akar az ember. 20as éveim elején én is laza boxert hordtam, megesik hogy néha most is hordok olyat. Meleg vagyok ha ez számít.
2023. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok és a laza boxert szeretem leginkább. A fecskét gyerekkoromban erőltették rám. Feszülős boxereket kamaszkorom óta kezdtem el hordani. Most kb 20%-ban feszülőst, 80%-ban lazát hordok.
2023. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös: értem. Köszi a választ!


6-os: bokszerek jobbak. tapados sztreccs bokszer a jó mert az tart meg nem gyűrődik fel.

2023. szept. 8. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:

#7, én pont azt szeretem, hogy szellőzik és szabadon van a szerszám, nincs "bezsugorfóliázva".

Szűk nadrágokban valóban felgyűrődhet. De a lazából sem térdig érő fazonokat hordok. Reggel egyszer kell eligazgatni és nincs rá gond a nap folyamán. Ha nagyon szűk, sztreccses gatyákat veszek fel, akkor szoktam én is a tapadóst venni alá.

2023. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as:


De, bokszert preferálod vagy a fecskét?


Köszi!

2023. szept. 8. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Boxer, ahogy írtam fentebb.
2023. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!