Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találom meg ezt a pántnél...

Hogy találom meg ezt a pántnélküli melltartót?

Figyelt kérdés
A lényege, hogy sehol nincs pánt, se a vállnál, se a hát részénél a becsatolós, két kis melltartó rész van a mellekre és egy “fémpánt”, talán azzal állítható. Egyszer láttam valahol, de elfelejtettem sajnos

2023. szept. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmire gondoltál ? [link]
2023. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem pont, az a baj, hogy nem nagyon tudom elmagyarázni. A mellre való rész valami fémen van, és azt teszed a melledre, picit talán oldalasan teszed rá a mellre való részt, és összenyomja a mellet. Van egy nagyon szép felsőm/body-m, a mellrésznél van benne kis merevítő, viszont átlagos/picit nagyobb mellem van, és nem tart olyan jól. Talán egy tiktok videóban láttam még régen, de bárhogy keresem, nem találom :/
2023. szept. 9. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész véletlenül nem erre gondolsz?

[link]

2023. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, a hónalj oldaláról jön egy fém és a mell felé van maga a “melltartó”, ami a mellre megy, esküszöm ha egyszer megtalálom, belinkelem, mert a video alapján nagyon nagyon jó, de nem találom sajnos, és bárhogy keresem, nem találom :/
2023. szept. 16. 23:35
 5/7 A kérdező kommentje:

NAJÓ megvan, nem tudom, ez tellljesen ugyanaz-e, de

“Build a bra” címszó alatt megtaláljátok, az, amiből kiáll a “merevítő” fém vagy műanyag

2023. szept. 16. 23:39
 6/7 A kérdező kommentje:
A képeknél
2023. szept. 16. 23:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Misses kisses oldalán van
2023. szept. 16. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!