Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett most akkora divat...

Miért lett most akkora divat a Cargo nadrág?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

lányoknál most nagyon az, es ezek utan mar fiun furan nez ki szerintem. xd

de nekem az a velemenyem errol, hogy semmi baj ezzel, sokkal jobb mintha feszulos ribis ruhakat hordananak szoval en ennek orulok. laza, meno nem magamutogato :) az mar mas tema hogy haspoloval hordjak.

erdekes mert regen nulla zsebb volt a noi nadragokon, most meg teli van vele

[link]

2023. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azért fura, mert pár hónapig egy gyárban dolgoztam, és egy az egyben úgy néz ki, mint a gyári munkásnadrág. Múltkor kíváncsiságból felpróbáltam egyet, rendesen eszembe jutott a gyári munkás korszakom.
2023. szept. 10. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, tavaly vettem gumis az alja. Nagyon vagány szerintem, csak nem haspoloval
2023. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Egy rettentő ocsmány fazon, nálam biztos nem lesz divat.


1.

Lassan már nadrágban sem érzem magabiztonak magam, anno skinnyt hordtam, jöttek vele, hogy az csajos nadrág, oké, akkkor vettem bővebb szárúakat, most meg azokat látom a pitcsákon!

Akkor most? Marad még FÉRFI ruha, vagy mind női lesz?

2023. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es, van fiusba is ilyen zsebes nadrag, azert latszik a kulondseg a fius es a csajos nadrag kozott
2023. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, nem hordok ilyet, de nekem is a munkások jutnak róla eszembe. Fiún sem tetszene, lányon pláne nem néz ki valami előnyösen.
2023. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!