Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széles lábfejre való, könnyű,...

Széles lábfejre való, könnyű, extra kényelmes cipő (sportcipő, gyalogló- esetleg túracipő) hol kapható? Tényleg széles lábfejre.

Figyelt kérdés
70 körüli hölgy részére kellene, tényleg széles lábfejre való kell és könnyű, mert muszáj sétálnia minden nap, de ha nem megfelelő a cipő, akkor megfájdulna a lába. És magas a rüsztje.

2023. szept. 14. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy bütyök is van neki.
2023. szept. 14. 18:52
 2/4 anonim válasza:
100%

Nekem Dechatlonos Domyos márkájú fitness cipőm van, nem pont ilyen fazonú, mert az enyém már elég régi, de ennek szélesebb a feje, mint az átlagnak szerintem, illetve az anyaga szövet és rugalmas:


[link]


Van még egy Deichmannos Vty márkás sport cipőm is, ami szintén szövet és szélesebb a lábfeje, mint a többi cipőmnek, bár az is régebbi darab és más anyagú, de ez még kb közelít fazonra:


[link]


Ami márka pedig abszolút széles lábfejre van tervezve, azok a Vivaia cipők, de szerintem csak rendelni lehet külföldről és drága, én csak szemezek velük:


[link]


Egyébként így általánosan érdemes a könnyű szövetes cipőket nézni, nekem kinyomja oldalt a lábam a cipőt, de nem szokott fájni, mert a könnyű szövet nyúlik.

2023. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszönjük szépen! Hétfőn voltunk a Decathlonban. Felpróbált sokféle cipőt, azt is, amelyiket ajánlottál. A sok közül kettő volt, ami szóba jöhetett: az egyik az általad ajánlott, a másik egy fekete. Végül a fekete mellett döntött. Most ősz jön és a színe miatt praktikusabbnak tartja.

Azóta már többször volt az új cipőben sétálni és nem fájt ebben a lába!

Nagyon örülök.

Ha nem adtad volna meg az első linket, nem biztos, hogy rátalált volna a másikra.

Legközelebb pedig jöhet a Domyos. ☺

Igazán köszönjük a segítséget!

2023. szept. 21. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm a cipő tippeket,
2023. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!