Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1.Melyik/ek a kedvenc ruhamárk...

1.Melyik/ek a kedvenc ruhamárkáid, azaz hol tetszenek legjobban a ruhák és hány éves vagy? nő vagy férfi. Esetleg a stílusodról írj pár szót.

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem vagyok "márkás", sőt, kifejezetten kerülöm a nagy logós darabokat, szerintem csúnyák. Egyszerűen csak utána szoktam járni, miket ajánlanak. Kivétel, ha ikonikus darabról van szó, mint pl. Lacoste pólóing vagy Levi's farmer.


2) Általában a Peek & Cloppenburgban vásárlok, ott a legnagyobb a választék.


3) 40+, férfi


4) Klasszikus stílus, bőr cipő, khaki vagy farmer nadrág, ing, hűvösebb időben zakó, télen hosszú szövetkabát, nyáron espradilles.

2023. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
86%

Nagyon sok Atmosphere ruhám van, mind turiból. Amúgy nem vagyok egy márkafüggő, veszem ami tetszik, 90% a ruháimnak turis. Ami márka és tetszik, az a Restyle, ha valaki azt mondaná, hogy ezentúl csak egy helyről lehet ruhám és akkor ingyér, akkor azt választanám :D

Amúgy ilyen gótféle vagyok, nem kategorizálom magam de a cuccaim nagy része zenekaros, okkult mintás és cicás cuccok fura egyvelege, minden fekete. Sok csipke, bársony, fűző, mintás harisnya meg jóóóó vastag talpú csótányroppantó platform.

33 nőstény

2023. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs kedvenc ruha márkám mert rohadt válogatós vagyok, de ha annyira választani kell akkor Reserved mert ott egész jo darabok vannak. a stilusom pedig letisztult es egyszeru de nagyszeru.

cipőben pedig a Nike a nyerő.

2023. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is azért tettem fel a kérdést, mert márkákhoz ragaszkodnék, inkább azért, mert keresek- és nem találok itthon olyan stílust ami tetszik.

40+ os korosztály vagyok és nem a klasszikus üzleti nős stílus tetszik. Angol ruhákban elég sok tetszik: Fatface, Brakeburn, Mistral, White Stuff, Seasalt, Red herring, Mantaray, stb. itthon az üzletekben pedig olyan, mintha egy-egy szezonban ugyanazt lehetne kapni mindenhol, ugyanazt az aktuális trendet, stílust.

HA ilyesmiket tudtok ajánlani,azt megköszönném. A Promod-ot szerettem régebben, de már nincs.

2023. szept. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!