Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tommy Hilfiger ruhák-cipők...

Tommy Hilfiger ruhák-cipők milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmi különbséget pozitív irányba. Van 4 pár cipőm, pulóverek, pólók és két kabátom. Ugyanolyan fos mint a többi csak a neve miatt drágább. Ázsia sötét bugyraiban gyártják ezeket is.
2023. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én szeretem onnan a felsőket, főleg a galléros pólókat, csinosak, vastagabb az anyaguk.

Vannak olyan termékek ami tényleg olyan mint az átlag pl egy egyszerű póló. Bár anyagában az is jobb és erősebb szerintem.

Viszont amik lényegesen jobbak a farmerek, strapabíróbbak pl, télen kötött pulóvert is vettem onnan, kedvencem lett. Szerintem nagy többségben jó minőségű.

Van egy áruk, de jók!

Nyilván nem a legolcsóbb terméket kell választani pl elsőre, azért szerintem itt is vannak különbségek árszint szerint

2023. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

* utolsó voltam

Párom például az ingeket is szereti onnan nagyon így hétköznapra is ( tehát bőven vannak használva és bírják )

2023. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 winR ***** válasza:
Pl cipőkre nem mondanám, hogy túl jók, van egy nyári, vászoncipőm, belül elég hamar elhasználódott, varrás mentén is kiszakadt. Egy másik pedig iszonyat kényelmetlen.
2023. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A cipő résszel egyet értek.

Én is vettem sport cipőt onnan, az nem olyan jó.

De én azt gondolom, hogyha van pénzed ruhába tommyt venni, akkor cipőbe jobbat is meg tudsz engedni magadnak.

Amúgy a papucsa, szandálja például megint csak nagyon jó szerintem.

2023. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!