Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos viselet még a bőrhatás...

Divatos viselet még a bőrhatásu fényes leggings?

Figyelt kérdés
Van egy márkás magas dereku bőrhatásu leggingsem tavaly nyár végén amikor már nem voltak olyan jó idők akkor vettem fel legutobb de mindenki olyan furcsán nézett rám kellemetlen érzés volt ennyire kiment már a divatból?
2023. szept. 17. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Csak a te beteg elmédben volt divat, azért kérdezgeted itt meg minden héten.
2023. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Igazából ez mindig is divatos, de nem nyáron, meleg időben, hanem őszi-téli időszakban.

Igaz a nagyon fényes többeknek ronda,de vannak akiknek meg szexi.

Ahogy sokaknak magában hordva nem ízléses,de főleg a pasiknak kimondottan szexis.

2023. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Mivel nem nadrág és ha rövid felsővel viseled, naná, hogy néznek.
2023. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit furcsa, hogy tavaly nyáron merted felvenni mert megnèztek furcsán, amikor idén is többen hordják,és nagyon meg sem bámulják őket.

Vagy annyira duci vagy,vagy annyira fényes volt , vagy mert a magasderekú nem divat, ki tudja miért néztek furán? 😉

2023. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy mennyire divatos, én időnként fel szoktam venni. Szombaton eljött már az az idő, hogy fel tudtam venni, mert nem sült rám a meleg miatt. 26/N.
2023. szept. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, van az az értelmi szint, ami alatt fel szokták venni, ez a szint egyébként elég alacsonyan van, de mint a mellékelt ábra is mutatja, elég kevesen tudják megugrani... Válaszolva: a leggings alapvetően nem nadrág, ez a bőr változatára hatványozottan igaz !
2023. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
aszt nem tudom hogy férfi vagy nö mind1 (latex, lakk, viasz. öko-bőr) ezek szoktak lenni fényesek.
2023. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
75%

Férfiként csak annyit tudok a témáról mondani, hogy szerintem nagyon szexi minden szűk, elasztikus cucc a nőkön, pláne ami fényes.

Egy "közepes" nőből is jó nőt csinál.

2023. szept. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Látod barátom, az ilyen marékagyú férfiak miatt tartunk itt ahol.... Ezt a rendszert nagyon nem kellene legitimálni, te meg mint valami ősember, olyan módon csinálod...
2023. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem divatban van. Elég sok lányon és nőn szoktam látni minden nap az utcán.
2023. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!