Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női pólókban szokott lenni...

Női pólókban szokott lenni elöl egy rejtett plusz réteg, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Csak mert néha úgy tűnik, hogy nincs alatta melltartó, mert pl. csatnak nincs jele hátul, mégsem látni hogy elöl kicsit hegyesebb lenne... Persze lehet, hogy alapból ilyen a melle, vagy másmilyen melltartója van.
2023. szept. 17. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Általában nem. De ne idegen nők mellét bámuld.
2023. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
34%

1

én nem bámulom idegen nők mellét. én a seggüket bámulom

2023. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon láttam még többrétegű pólót.

Pl ha kicsit lazább a felső, és nem tapad annyira, vagy más fazonú melltartója van (ahogy írtad), az lehet válasz a kérdésre

2023. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most látom, vannak öntapadós melltartók is... Erről lehet szó.
2023. szept. 17. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

van bimbó tapasz is.

de nézd meg a saját pólóidban és választ kapsz a kérdésedre

2023. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok :)
2023. szept. 17. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Ritka az olyan felső, ami több rétegű, de lehet vastagabb kicsit az anyaga és azért nem látszik át. Vagy lehet olyan melltartót hord, ami nem üt át az anyagon és nem is látszik, hogy van rajta. Nekem is van ilyenem, nincs hátul csatja se. Szóval még az sem kell, hogy öntapadós melltartót hordjon, sima póló alá ez amúgy nem is valószínű.


Ilyesmit képzelj el:

[link]

[link]

2023. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
A mell puha, nem feltétlenül lesz hegyes tőle a póló. Pl. a sima feszülős női póló melltartó nélkül és ugyanaz a póló sportmelltartóval alatta nálam nincs különbség. Ha feszül a póló és nem papírvékony, hanem ilyen normál mint pl. a Gildan pólók, az ugyanúgy lenyomja kicsit a mellet és nem fogja kiadni a hegyes formát.
2023. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Pár esetben ilyen is elképzelhető, de akit ma láttam egy üzletben, azon szűk fehér (elöl azért mintás) póló volt, talán le is hajolt, és nem láttam hátul pántot. Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. szept. 17. 22:24
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm, már régen volt barátnőm :)
2023. szept. 17. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!