Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők miért hordják szivesebbe...

A nők miért hordják szivesebben a normál melltartót és nem a sport melltartót a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 10:31
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
86%
A sport melltartó sok ruhából kilátszik és valamennyire lapítja a mellet. Gondolom aki push upot vesz fel a hétköznapokban, az nem szeretné ha a meglévőnél is kisebbnek tűnne a melle. Amúgy én normált pont nem hordok, csak szerencsére annyira nincs mellem, hogy sok ruha alá nem is kell semmi, így nem kell szarakodnom pl. a pánt dologgal. Bár egy idő után szerintem ezek a kényelmes sloggi-szerű darabok ki fogják szorítani a merevítőseket.
2023. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mert kényelmesebb. A sportmelltartóba bele kell bújni, vastag a pántja, nem lehet kikapcsolni, és nagyon szoros, mozgásra tervezték.

Normál melltartóban is van merevítő nélküli, push-up nélküli. Ezek nagyon kényelmesek .

2023. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért kellene a hétköznapokban sportmelltartót hordani? Az, ahogy a nevében is benne van, sportruházat, nem mindennapos viseletre való. Ellenben a melltartóval.
2023. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szebb formát ad a mellnek a normál melltartó mint a sport,legalábbis jó esetben.
2023. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a sportmelltartó szorít, alig várom, hogy le vegyem, sokkal nehezebb hozzá öltözni (ne lógjon ki a pántja stb) és sportolásra van kitalálva.

Ezzel szemben a normál melltartó számomra kényelmes, nem szorít sehol, tudok játszani a pántjával, nem érzem hogy rajtam van.

2023. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyet se hordok.És nwm foglalkozom aztal ki mit visel.Viszont,ha randija lesz valakinek aznap biztos nem sportmelltartóba fog menni.Én is felveszek szexi fehérnemüt olyankor,hiába nem hordok.
2023. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sportmelltartó kényelmetlen a mindennapokra, leszorítja a mellem, a hagyományost meg be tudom állítani magamnak kényelmesre mivel azt mindennapi viselésre találták ki
2023. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A sportmelltartó nekem annyira leszorítja a mellem, hogy még az a pici sem látszódik, ami van, mintha tiszta deszka lennék. Csak sportoláshoz veszem fel. Nagyon sok ruha alól kilóg vagy nem illik hozzá.
2023. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én csak sport melltartót hordok èvek óta, nekem ez a kènyelmes.
2023. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy úgymond "igazi" rendes sport melltartó baromira leszorítja a melleket, ez is lenne a lényege, hogy ugye így nem ugrik fel a nyakadba mozgásnál. Hétköznapokra ez nem pont ideális.
2023. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!