Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövő héten még elég jó idő...

Jövő héten még elég jó idő lesz rövidnadrágban lenni?

Figyelt kérdés
A héten még abban is majdnem megpusztultam, de már sok emberen hosszút látok. Van aki még jövő héten is felvesz rövidnadrágot az előrejelzés alapján. Nem akarok kilógni az emberek közül.

2023. szept. 28. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most jelenleg hétfő-keddre meleget ír, akkor biztos rövidgatyában leszek. Utána napközbeni 21 fokokat jósol, akkor már lehet veszek hosszúnadrágot.

De általában nem bízok ennyire előre az időjárásjelentésben, kb majd aznap reggel lesz releváns hogy mit írnak.

2023. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha kilógsz, megdobálnak az utcán paradicsommal?
2023. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még november végéig is veszek,nem vagyok fázós és tojok rá mit gondol más idegen rólam.
2023. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is még simán rövidnadrágban foogk járni.
2023. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12 fokig pólóban és rövidnadrágban járok. Az őseim tuti skandinávok voltak.
2023. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 winR ***** válasza:
100%
Én szoktam látni reggelente egy tagot, aki még -2 fokban is rövidnadrágban tolja. Szóval a jövő héten simán felvehetsz rövidgatyót, még simán elmegy abban az időben.
2023. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nektek mi az a minimum hőmérséklet, amiben elmentek rövidben? És általában amíg 20 fok felett van a napi max abban vagyok. De nem vagyok fázós meg szeretek is rövidgatyában lenni.
2023. szept. 30. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a minimum az kb. fagypont körüli reggeli hőmérséklet és kb. nappali 10 fok. Addig elvagyok térdnadrágban. A férjem egész télen rövidnadrágban jár, nála talán -10 volt eddig a minimum
2023. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, még rövidnadrágban. Nálunk még a gyerekek is rövidnaciban járnak oviba illetve suliba.
2023. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.

Nem sok eszetek van.

2023. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!