Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez adathalász üzenet a vintede...

Ez adathalász üzenet a vinteden? Most tettem fel egy terméket és rögtön két ugyanolyan email jött két másik felhasználótól.

Figyelt kérdés

Eddig még nem adtam el, nem tudom ez normális e.

Le kell írni külön az email címet?


Szia! Érdekelne a cikk vásárlása, de a tranzakció során a rendszer kéri, hogy adj meg egy értékesítő е mаil címet. Lehetséges, hogy ez azért van, mert te új vagy itt, és még nem végeztél eladást. Kérlek, adj meg egy kapcsolatfelvételi címet, anélkül, hogy a kukac jelet használnád. Ezt az információt azért kérem, hogy sikerüljön a cikk beszerzése. Nagyon köszönöm, szívesen eleget teszek a kérésednek! 💗 PéIdáuI: (és itt leírta a saját címét)



2023. szept. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj meg emailt, csaló. Ha vásárolni fog tőled valaki, nem kér emailt. Az újakat találják be a csalók általában.
2023. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már viszonylag régóta adok el vinteden ha bármilyen kérdésed lenne nyugodtan írj nekem segítek amiben tudok. (1-es voltam)
2023. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! :)

Okés, köszi!

2023. szept. 28. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Csaló
2023. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 petraa07 válasza:
100%
Sziaa én is raktam fel a napokban pár dolgot én 5 ilyen üzit kaptam szinte egyből. Nehogy megadj bármit is ezek adathalászok. Én ugyan ezeket a szöveges üzeneteket kaptam meg szó szerint ugyan ez a szöveg.
2023. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelentettem és tiltottam őket.
2023. szept. 28. 23:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!