Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként mi a véleményetek a...

Nőként mi a véleményetek a harisnyákról? A funkcionalitás vagy az esztétikum ami inkább meghatározó bennük?

Figyelt kérdés
Férfiként (lehet nem meglepő módon) tetszik a látványa, de olvasva pár korábbi kérdést, meg tekintve hogy relatíve kevesen hordanak már, ezért mindig is érdekelt hogy mennyire lehet fő szempont az esztétikum azoknál a hölgyeknél akik viszont igen

2023. szept. 28. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Funkcionalitás
Esztétikum
(egyéb, válaszként kifejtve bővebben)
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Te ilyen Alekosz féle figura lehetsz.
2023. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szinte kizarolag csak mintas vagy kislyuku neccet hordok mindig
2023. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Ritkán hordok harisnyát, mivel szoknyát is ritkán hordok, de ha nem nyár van és hűvösebb az idő, akkor mindig veszek fel. Nem azért hordok ritkán szoknyát, mert nem tetszene, hanem egyrészt nem nagyon járok olyan helyekre (pl. munkában kapunk egyen pólót és nadrágban kell lenni), másrészt meg manapság már egy sima nadrág+blúz kombóban is túlöltözve érzem magam mások között, még ha szoknyában állítanék oda… Meg zavar a pasik bámulása is.

De alkalmakkor, amikor elegáns megjelenés elvárt, mindig szoknyát vagy egyberuhát veszek fel harisnyával és nekem tetszik, amikor rajtam van, nem kényelmetlen, de valóban macerásabb pl. ha mosdóba kell menni, meg ha vékony anyaga van, amikor felveszem, vigyáznom kell arra, hogy ne szakadjon ki.

2023. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Nem tudom mire gondolsz, de gondolom nem előnyös amit mondani akartál: névtelenül könnyű sértegetni másokat online ilyesmivel



A furcsa megfogalmazás onnan eredhet, hogy tudom hogy van pár fazon ezen az oldalon akik kissé mélyebben benne vannak a vonzódásba a harisnyák iránt (számomra az ilyen szagolgatás/szopogatás téma az eléggé gyomorforgató kategória) és tuti megvádolna mindenki ezzel


Számomra csupán vonzó a látványuk és a tapintásuk egy nőn, ad némi pluszt a természetesen szép lábakhoz

2023. szept. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!