Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egész héten szoknyában suliba?

Egész héten szoknyában suliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten szeretnék egész héten szoknyában lenni suliban. Linkelnétek nekem kérlek öt szoknyát, ami szerintetek szép, csinos és változatos is lesz egy hétig? Holnap fogok menni megvenni a szoknyákat.


17/L



2023. szept. 29. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem a kérdést.

Az 5 szoknyát, amit linkelnék, meg is veszed? Akkor is, ha darabja 1 millió?

2023. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Befagy a sejhajod divatmajom.
2023. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

[link]

Ezen az oldalon sok, különböző fazonú szoknyát is találsz.

2023. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ötleteket várok, hogy milyen szoknyák legyenek. Amelyik tetszik közülük, olyat veszel, igen.


Nem hiszem, hogy 20-25 fokban bármennyire is fázok majd bennük.


Na, pont ezért nem öltözünk már legtöbbször csinosan, mert ilyen a hozzáállásotok...

2023. szept. 29. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami harisnyát is vegyél fel hozzá.


Linkelni semmi értelme, mert hiába vannak olyan fajta szoknyák amik nekem például tetszenek, lehet neked nem fog tetszeni. A másik az hogy az alkatod sem mindegy meg a lábaid formája sem. Egy bő szoknya vagy egy testhezállóbb fajta, akár ceruza szoknya mini, vagy térdig érő, vagy bokáig érő megint csak más más alkatokon áll jól szerintem.

Én rajtam például a ráncos szoknya jól szokott állni, de azokat annyira nem szeretem. Nekem a sima egyszerű farmerszoknya az amit szeretek hordani és általában jól is szokott rajtam állni. Én mondjuk inkább ruhákat hordok.

2023. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kinaiba es sheinrol lehet venni 600denes teli harisnyat

Olyan mint egy cicanadrag,nagyon meleg,bundas,de harisnyanak latszik

Nem fogsz abba fazni;)

2023. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!