Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok öltözködésnél? Mennyire...

Lányok öltözködésnél? Mennyire tudatosan ?

Figyelt kérdés
Kisebb mell vagy nagyobb lehet zavaró? Ti mennyire tudatosan vásároltok melltartókat bizonyos ruha darabok alá ? Push Up vagy Sloggi esetleg valami más? Kinek mi vált be ?

2023. okt. 4. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Tudatosan nem hordok melltartót. 17L 75B
2023. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

A Sloggi egy gagyi márka. Fogtam már ilyen termékeket és szörnyű volt.


Nekem kis mellem van. Van pár melltartóm, és azokat váltogatom, és ez a pár lefedi a bizonyos ruhákat is.

2023. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 winR ***** válasza:
100%
Nekem a Tezenisek váltak be, enyhén szivacsos, illetve egy-két szivacs nélküli is. Ruha alá a színt választom ki, illetve a pánt típusát, hogy ne lógjon ki a ruha alól.
2023. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ruhából azért kell egy számmal nagyobb, mert mellben nem férek bele.

Ugyanakkor a merevítős melltartót nem tudom lespórolni, mert F kosaram van, és egyedül az tartja meg.

Ja, és ez azt jelenti, hogy bizonyos ruhafazonokra is keresztet vethetek emiatt.

Elég korlátozottak a lehetőségeim, a melltartóim többsége eddig F&F volt, mert nem minden márka gyártja a méretemet, de most szeretnék beruházni néhány Hunkemöller darabra.

2023. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem alig van mellem, az A kosár is nagy rá. Kosaras melltartókat nem is hordok, a ruháim egy része alá nem veszek semmit, ami alá pedig kell, mert olyan az anyaga, az alá fekete csipkés bralettet. Sima pólóból ha bővebb fazon van rajtam, az kidörzsöli, az alá meg sport topot hordok. Amikor ilyen fehérneműt veszek, azt nézem, hogy legyen többféle hátmegoldásban, mert van olyan felsőm több is, ami alá kell a bralette de nyitott a háta vagy mindenféle pántos és nem szeretem, ha kilátszik alóla a fehérnemű pánt. Sport topnál azt a tiniknek valót veszem, lehetőleg fekete legyen és varrásmentes. Mindkettőnél csak olyat veszek, amiben vagy nincs szivacs vagy kivehető belőle és utóbbi esetben egyből veszem is ki. Van is egy csomó ilyen szivacsom otthon, amit ezekből szedtem ki :D
2023. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan melltartót veszek fel minden ruha alá. E kosár kell, nagyon lóg, szóval nem opció a nem hordás.
2023. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, ami alá nem veszek kényelmi okokból, meg kis mellű vagyok.

Tezenisben nagyon jókat szoktam találni, ha nagyon elengedem magam, akkor Intimissimi, mert ott nagyon cuki darabok vannak az ilyen falat nőkre, mint én :D elég pici vagyok mindenféle értelemben.

2023. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekig próbálkoztam Sloggival, mert tényleg viszonylag kényelmes. De az egy fazont ami igazán bevált azt kivezették. A többi meg nem annyira jött be. Vastag, csúnya pántjuk van, ráadásul valahogy nem állt jól bennük a mellem, csomószor kificcent fent a mellbimbóm.

Úgyhogy most Tezenis merevítő nélkülieket hordok főleg. Valami bajom mindegyikkel van, vagy ugyanúgy kikandikáló bimbó, vagy a csatja kényelmetlen. Úgyhogy még keresem a tökéletest. Ha létezne olyan, akkor abból bevásárolnék többet és mindig azt hordanám.

Van egy push upom is, de ritkán hordom. 80C mellem van.

2023. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én fordítva vagyok vele, csak a spoggi zero feelt tudom elviselni, ahhoz választok olyan ruhát amivel jó. Pl ujjatlant nem hordok.
2023. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!