Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha munkahelyen fiatalként...

Ha munkahelyen fiatalként sima alsónadrágot (fecskét) hordok, azt gondolják meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig csak abban láttak a többiek és előfordúlt hogy megmosolyogtak vagy összesúgtak az ölözőben, de beszólást még eddig nem kaptam.

Másnak tapasztalat?



2023. okt. 5. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

A kutya nem foglalkozik a gatyáddal, nemhogy összesúgnak a hátad mögött. Nem vagy te annyira fontos, hogy bárki egy szót is vesztegessen a gatyád formájára.

Nem unatkozol te egy kicsit?

2023. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mindig fecskét hordtam, mert azt találom kényelmesnek és sose jutott eszembe, hogy hogy bármit is gondolnának rólam ezért.
2023. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Senkit nem érdekel a gatyád, nevetséges, hogy ilyesmin agyalsz 😂
2023. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nadrág nélkül hordod? Akkor igen!
2023. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg esetleg, hogy mi a gond egy ésszerű alsónemű hordásával.
2023. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy bárkit is érdekel. Amúgy max akkor gondolnának miatta melegnek ha rózsaszín vagy valami hasonló lenne
2023. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is fecskét hordok, de sem általánosban, sem gimiben nem szólt meg érte senki sem. Pedig én voltam az egyedüli, a többiek boxert hordtak. Az foglalkozik ilyennel, akinek nincs jobb dolga, mint a másikat b@sztatni.
2023. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
88%
Pontosan, én is azt hordok, de emiatt még nem szóltam be sosem. Sokkal praktikusabb mint a boxer, nekem ez kényelmes, az meg h kicsit többet mutat ne foglalkozz vele. Emiatt nem gondolhatnak melegnek, max ha idióták és nincs jobb dolguk.
2023. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is hagyományos alsónadrágot (slip-et) szoktam hordani, vagy nyáron illetve sportoláskor csak egy szuszpenzort.

Baromira nem érdekel, hogy ki milyen alsóneműt hord,és úgy gondolom, hogy másnak sem túl sok köze van ahhoz, hogy én mikor melyiket preferálom milyen aktivitásokhoz.

Bár engem nem is inkább az alsóneműm miatt szoktak megnézni, sokkal inkább az abban lévő nagy csomagom miatt, illetve a szépen kigyúrt testem miatt.

De engem ez sem zavar, tisztában vagyok az adottságaimmal, és a kemény edzéseim eredményével is.

Ha pedig valaki éppen ezért kezdene el többet foglalkozni az egészségével és a rendszeres testmozgással, sportolással, akkor akár még példaképe is lehetek, ahogy nekem is voltak és vannak pédaképeim.

2023. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább amiatt súgtak össze, hogy milyen kőkori szokás fecskét hordani, a mai fiatalok inkább boxerben tolják. Én is fecskét hordok, mert kényelmes, minden a helyén marad.
2023. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!