Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha 160 cm és 75...

Szerintetek ha 160 cm és 75 kg vagyok, hordhatok hosszúszárú csizmát szűk nadrággal? Persze "popsitakaró" pulcsival. Milyen fazonú hossszúszárú csizma illene nekem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 13:28
 1/4 hot_kiss ***** válasza:
Ezt csak próbálgatással tudod eldönteni, hogy neked melyik tetszik a legjobban (:
2010. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is 73 kiló vagyok (igaz 174 cm magas mellé) és nem vagyok vékony, de annak ellenére, hogy nincs vastag combom, szerintem nem áll jól nekem a hosszúszárú csizma. Vagyis a most trendi lapos nem áll így jól, csak ha magassarkú a csizma. Nagyon vastagítja a combot a most szupermegahiperextratrendi :) lapossarkú hosszúszárú csizmafazon.


Én nem javaslom, persze próbálgasd nyugodtan és ha csinosnak érzed akkor viseld.


A szűk farmerhez a magassarkú körömcipő a csinos (ilyenkor még viselhető) és a magassarkú bokacsizma, ha telt az alakod.


25/L

2010. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez vékony lábon mutat jól. Szerintem egy vastag lábon nem valami szép látvány.
2010. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy magassarkú hosszúszárú fekete csizma, fekete szűk nadrággal ,még bevállalható?
2010. okt. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!