Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord nagyon sok fiú...

Miért hord nagyon sok fiú melegítőket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiún (kb14-15 évesek)

Melegítő nadrágot kapucnis pulóvert, általában Nike, ez valami divat,l de miért hordják mindenhová?



2023. okt. 6. 16:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Mert sokkal kényelmesebb mint a farmer és sportos is
2023. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Melegítőket?! :D
2023. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Mert kényelmes. Nekem pl ilyen farmerom van. Úgy néz ki mint egy farmer, de puha és rugalmas.
2023. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy ez is egy stílus. Sokaknak nem tetszik, de ez van. Nem kell, hogy mindenkinek minden tetsszen :D
2023. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos nem csak fiúk, férfiak is...
2023. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem miért baj

Nyilván nem az irodába hordjuk meg nem esküvőre de bevásárlásra rokonokhoz egyéb helyekre miért ne lehetne

Miért kéne mindenhova farmert felvenni

2023. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki szerint baj, de van, aki ráfeszül a kérdésre :D Amúgy laza viselet, nyilván nem passzol mindenhová, étterembe nem annyira.
2023. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
29%
Mert idehaza nincs öltözködési kultúra sajnos. Nézd csak meg, ezen az oldalon is hányan megkérdezik, hogy mit vegyen fel esküvőre, 1. melóhelyre, állásinterjúra, temetésre, színházba,... Na, az állásinterjúkról tudnék mesélni, voltam HR-en felvételiztető...diplomás állásra, beállítanak olyan cuccokban, hogy az eszem megáll. 1X volt egy srác, aki jelentkezett egy IT pozícióba, én meg elküldtem a karbantartók főnökéhez, mert azt hittem a ruházata alapján, hogy ő lesz az új udvaros-mindenes. De tényleg, el sem hinnéd hány férfinek nincs öltönye, sem azt, hány diplomás nem tud nyakkendőt kötni. :(
2023. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Amiért sok lány meg szeret biciklis naciban lenni. Mert kényelmes. És pont. Jó, igaz, több ilyen h.lye sznob írta itt, hogy az nem utcára való, sőt nem is viselet. No de kit érdekel az ő kőkorban ragadt véleményük...
2023. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
30%
8. Vagyok. Na pont az ilyenekről írt mint a 9. Aztán csodálkoznak, ha nem kapják meg a melót, kinézik őket egy helyről, vagy nem áll le velük normális nő/férfi.
2023. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!