Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma vettem egy daniel klein...

Ma vettem egy daniel klein exclusive tipusú karórát és szombat helyett azt mutatja hogy hétfő van mikor megvettem pedig vasárnapot mutatott. Elnyomkodtam rajta valamit vagy meg kéne mutatnom egy órásnak hogy átállítsa?

Figyelt kérdés
Illetve azt nem tudom még hogy a dual time-on a kabuli időt mutatja, és azt át tudom-e állítani hogy mondjuk a new yorki időt mutassa vagy bármi mást?

2023. okt. 7. 20:30
 1/4 anonim válasza:
100%
YouTubon nincs róla videó? Mellesleg az akkora fos, hogy lehet, hogy csak ennyit tud.
2023. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

[link]


Asszem ez a szerkezet lesz benne,

az oldalon lentebb megtalálod az instructions nevű pdf-et, abban benne van a beállítása.

2023. okt. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ azt hogy milyen nap van ma azt még nem tudom hogy kell beállítani illetve 24 órás mutatót sem
2023. okt. 8. 10:36
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Am ilyen az óràd egyàltalàn? 🤔
2023. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!